Dropkick Murphys v Incheba Areně

Kdyby stěny pražských klubů mohly mluvit, jistě by zavzpomínaly na DROPKICK MURPHYS. A nejen proto, že se při jejich koncertě před třemi lety řádně „zapotily“ ...

O ohromující energii prýštící z pódia tehdy mluvil každý, kdo tam byl. Teď se k nám tento sedmičlenný street-gang, který média označují za nástupce Pogues, vrací, aby rozpoutal nefalšovanou punkovou smršť s příměsí irského folklóru 23.ledna v Incheba Areně.

Vstupenky jsou k dispozici za 590 Kč v síti Ticketportal.

Jejich skladby zněly na fotbalových stadiónech, v Simpsonech i oscarovém filmu Irsko-americká skupina Dropkick Murphys vznikla v roce 1996 v Quincy v Massachusetts.
Jen o rok později podepsala nahrávací kontrakt s nezávislým punkovým labelem Hellcat Records a důsledky nasazení, s jakým se vrhli na natáčení alb i koncertování, na sebe nenechaly dlouho čekat.

Průřez úspěšnými staršími nahrávkami i ukázky z nového alba... To vše čeká na návštěvníky Incheba Areny 23. ledna 2012, kdy Dropkick Muprhys přijedou otřást jejími základy a kam si přizvou dvě hostovské kapely, jejichž jména budou včas oznámena.