Festival Votvírák se chlubí programem

Festival Votvírák se chlubí programem

Pořadatelé festivalu Votvírák, na který se můžete těšit 14. – 16. června 2013 na letišti v Milovicích u Prahy, zakončují práci na hudebním programu festivalu!

„Letos nám potvrdili svou účast opravdu tuzemské a slovenské špičky, radost máme především z těch, které dosud v Milovicích nevystoupily, nicméně u stálých a opakujících se účinkujících jsme velmi potěšeni přízní a věrností k našemu festivalu. Takže se těšíme na celý festivalový program a doufáme, že jím potěšíme i návštěvníky,“ uvedla Martina Jablanovská, dramaturg festivalu Votvírák.

Seznam dosud zveřejněných kapel No Name, Vypsaná Fixa a Harlej rozšiřujeme např. o kapelu Kryštof, UDG, Wohnout, Katapult, Visací Zámek, Škwor, legendární slovenskou kapelu Metalinda nebo populárního Ivana Mládka. Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na Facebooku festivalu Votvírák.

Vstupenky koupíte již dnes v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro. Vstupenky na festival Votvírák 2013 v síti Ticketstream zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER.

pá 14. červen 2013
Milovice, Milovice