Festivalové město na Cinda open airu

Festivalové město na Cinda open airu

Druhý ročník letního open airu Cinda proběhne za necelý měsíc. Organizátoři už nyní pečlivě připravují zázemí pro návštěvníky festivalu, aby si festival užili v maximálním pohodlí. Festivalové městečko nabídne několik desítek krytých stanů, dostatek stánků s občerstvením a chybět nebude ani speciální program v podobě hairstylingu, tetování, focení a další vychytávky.

Festivalové město na Cinda open airu o ploše 8 800m2 nabídne několik desítek stanů, v nichž budou moci návštěvníci trávit čas nejen tancem, ale i různorodými zábavními aktivitami. V případě nepříznivého počasí se tak partypeople nemusí bát, že by byli ochuzeni o jakoukoliv část programu. Kromě vybavených stanů bude na Císařské louce postaveno pět zastřešených hudebních scén o celkové rozloze 700 m2.

V celém areálu bude k dispozici dostatek stánků s občerstvením. Celkem čtyři stany a dalších sedm barů nabídnou návštěvníkům široký sortiment pití a jídla. Kromě tradičních nealkoholických a alkoholických nápojů se zde profesionální barmani z populárního pražského klubu Zlatý strom postarají o přípravu speciálních alko a nealko koktejlů.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci tabákových výrobků, pro které bude připraven show room Special Grower.

Kromě hudebního programu a stánků s občerstvením se o návštěvníky postarají hair stylistky a krásné do půl těla pomalované hostesky. Extravagantní vlasové kreace a tetování od mistra svého oboru Petra Šulce ze salonu www.colorshock.cz pak budete moci zaznamenat přímo na místě – fotka se stane zároveň příjemnou vzpomínkou na letní party na Císařské louce.

Samozřejmostí jsou také stolní fotbálky, stánek s party doplňky a mnoho dalších atrakcí, které budou sloužit k plné spokojenosti všech návštěvníků Cinda open airu.

so 14. červenec 2012
Fotbalové hřiště - Císařská louka, Praha 5
Cinda jako jediný pražský open air festival zaměřený na taneční hudbu bude mít i...