Funkmaster A.SKILLZ (UK) již tento pátek v klubu STORM!

Funkmaster A.SKILLZ (UK) již tento pátek v klubu STORM!

Již tento pátek 18/10 vystoupí v novém klubu Storm na pražském Žižkově britský producent a mág za gramofony A.SKILLZ, zástupce světově známého labelu Fingerlickin´ a výherce prestižní ceny "Best DJ" Breakspoll International Breakbeat Awards!

A.Skillz je už v českých končinách poměrně známá postava, vystoupil například v roce 2011 na Open Air Festivalu nebo letošní léto na Let It Roll festivalu. A právě Let It Roll crew zve toho velikána, který rozhýbává davy po celém světě svým skvělým mixem funky, hiphopu, drum n´bassu a elektra, do nového klubu Storm! Můžete se těšit na precizní mixy a scratche, zremixované hitovky jako např. Come Together od The Beatles nebo ABC od Jackson Five a to vše na jednom z nejlepších sound systémů světa Funktion-One, který je ve Storm Clubu nainstalován.

Sekundovat mu budou ostřílení hoši z Breakbeat.cz Saku a Kaplick, slovenský Dj Fucko, brněnský úspěšný producent Aka , který má za sebou nejeden úspěšný release, a v neposlední řadě Dj Dummy. Druhá stage bude v rytmu deep & tech house a o kvalitní muziku se na ní postarají DJs Fatty M, Thomas Sky a Shorty.

Takže pokud chcete zažít pořádnej funky mejdan ve zbrusu novém klubu, zavítejte již tento pátek do Stormu! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal za krásných 150kč a nebo v den akce na místě za 200kč. Více informací naleznete na Facebook události nebo webových stránkách www.stormclub.cz, přesný časový line up najdete níže. So..let´s get funky!

21:00 - 22:30 Dummy
22:30 - 00:00 Fucko (SK)
00:00 - 01:30 Aka
01:30 - 03:00 A.Skillz (UK)
03:00 - 05:00 Kaplick & Saku

Souhrn účinkujících: A-Skillz (UK), Fucko (SK), Kaplick & Saku, Aka, Dummy 2nd deep-tech house funk stage: Fatty M, Thomas Sky, Shorty