HIT LETOŠNÍCH FESTIVALŮ – DOČASNÉ PASTELOVÉ BARVY NA VLASY

HIT LETOŠNÍCH FESTIVALŮ – DOČASNÉ PASTELOVÉ BARVY NA VLASY

Vytvořit si pestrobarevný účes během pár minut s vlastními pastelovými odstíny ještě nikdy nebylo tak snadné jako teď! S pastelovými barvami na vlasy si hravě a během chvilky jednoduše obarvíš pramínky vlasů anebo rovnou úplně celou hlavu.

A netřeba zůstat u jedné barvy - v balení je 24 pastelových tónů, navíc jejich kombinací (barvy se dají krásně vzájemně přebarvovat) můžeš vytvořit daleko širší paletu vlastních odstínů. Funguje to na blond i tmavé vlasy – barvy chytají opravdu dobře. Na tmavších samozřejmě vyniknou více barvy světlejší – třeba světle tyrkysová nebo oranžová a růžová vypadají opravdu báječně. Aplikace je zcela jednoduchá – navlhčíš pramen vlasů, zatočíš jej a křídou přejíždíš, dokud nevytvoříš požadovanou sytost barvy či její odstín. Takhle pramínek po pramínku, necháš uschnout, zafixuješ lakem na vlasy a pro opravdu dlouhotrvající efekt prameny po rozčísnutí protáhneš žehličkou.

Taky se chystáš v létě na fesťáky? Pak věř, že s barevným účesem, se kterým se jednoduše proměníš třeba v ulítlou punk-rockovou hvězdu, zazáříš jako nikdy.

pastelové barvy

A co je dost praktický - po velké party pak vlasy normálně umyješ a místo barevného hnízda Ti zbydou super vzpomínky na festival. Tyto pastelové barvy totiž neobsahují žádné škodlivé chemikálie, naopak mají křídovou konzistenci a dají se snadno smýt. A vlasy zůstanou naprosto nepoškozené.

Nebo se chystáš k moři či jen tak k vodě? Malá mořská víla nebo vodníkova dcera nemusí zůstat jen ve fantazii malých dětí, ale s pastelovými barvami se z představy snadno stane bytost z masa a kostí. Půlka pláže si nejspíš bude mnout oči, jestli je nešálí zrak nebo jestli se o ně nepokouší úpal, zaručeně pak budeš příčinou vykloubených krků.

Odvážné účesy hýřící nejrůznějšími barvami ani romantické ležérní účesy ve sladkých odstínech již tedy nejsou jen výlučnou záležitostí VIP a hvězd. Pastelové barvy jsou totiž k dostání za pouhých 249 Kč.

Pastelové barvy můžete objednávat na www.pastelovebarvy.cz Zásoby se ale rychle tenčí, pamatuj na to. Ať na Tebe taky zbyde :).

Zpestři si léto nejen zážitky, ale opravdu pestrými účesy z pastelových barev. Snadná a rychlá aplikace, bezproblémové smytí nezapomenutelně barevné účesy – to jsou hesla letošního léta.