H&M LOVES MUSIC EXPLORE YOUR STYLE

H&M LOVES MUSIC  EXPLORE YOUR STYLE

H&M LOVES MUSIC už dlouho. Až teď ale přichází správná doba, aby se odjakživa spojené světy hudby a módy sblížily ještě více. Stylisti inspirují kapely, muzikanti inspirují bloggery, společně inspirují všechny, kdo chodí rádi do obchodu nebo na koncert, anebo (a to úplně nejraději) na obojí najednou...   

Díky H&M Loves Music startuje nový festival OVERTONE, který bude probíhat čtyřikrát za rok (vždy na jiném místě) a kopírovat cyklus módních kolekcí. Hlavně ale bude představovat českému publiku kapely a DJe, jejichž hudba ladí s těmi nejsofistikovanějšími kousky z nabídky H&M.

Prvního headlinera přivítáme v Praze už 15. srpna. A bude to kapela Milky Chance. 

Program na období před prvním vydáním festivalu možná někoho potěší ještě více. Tehdy budou nejhlasitější hudebníci a bloggeři, kteří speciálně v rámci H&M LOVES MUSIC spolupracují. "Díky pestré nabídce a dostupnosti věcí H&M můžeme posouvat náš styling za hranice našich představ, což jde ruku v ruce s naším hudebním směřováním. Sami sebe rádi překvapujeme,“ říká Václav  Havelka z kapely Please The Trees. 

Od 1. července vás zveme do obchodu H&M v Galerii Myslbek. Kde se každé dva týdny představí nová hudebně-bloggerská dvojice a jejich originální styling.  

Hned první tři teamy jsou lákavé:

Please the Trees a Zuzana Gašparovičová z Redpoppystories.com

Android Asteroid a Paulína Maťová z Diamondandunicorn.com

Calm Season a Sandra Kisić  z Sandrakisic.com 

Pro více informací navštivte:

www.goout.cz/hmlovesmusic

www.overtone.cz