H&M Loves Overtone: Pojďte vrstvit módu s hudbou!

H&M Loves Overtone: Pojďte vrstvit módu s hudbou!

Další večírek H&M Loves Music je tady! Když v pondělí 23. listopadu otevřete dveře klubu Roxy, dýchne na vás podzim v tom nejlepším smyslu. Festival Overtone změnil s dalším ročním obdobím svůj odstín, jeho myšlenka ale zůstává stejná – propojit módu a hudbu a nabídnout tak z obou světů to skutečně zajímavé.

Letní Overtone ukázal, že hudební festival může být přehlídkou skvělých outfitů. Uplynulo čtvrt roku, změnily se barvy, materiály se navrstvily a s nimi i další akce H&M Loves Music. Jsme zvědaví, jaké stylistické kombinace rozehrají a čím se  inspirují naši hosté tentokrát, ti na pódiu i v publiku. Každý si navíc bude moci na místě opět nechat zvěčnit svůj originální outfit ve speciálním H&M Foto studiu.

To, kvůli čemu se všichni sejdeme v  Roxy především, je stále hudba, protože H&M Loves Music. Vybírali jsme opravdu pečlivě, aby vystupující interpreti ladili hudbou i módou. Nakonec se tak můžete těšit na cool indie popovou dvojku z New Yorku MS MR, britskou psychedelickou písničkářku Kyla La Grande, mistra detroitského elektra GRiZ a brněnské kluky Ghost of You.

Takže ještě jednou – vrstvení módy a hudby - 23. Listopadu, v Roxy. 

Laďte a vrstvěte!

www.goout.cz/hmlovesmusic

po 23. listopad 2015
, Praha
Po první úspěšné edici, která proběhla v Riegrových sadech se Overtone Festival...