Hrubá domácí pařba s Prago Union 19. 11.

Hrubá domácí pařba s Prago Union 19. 11.

Jestli jste na některém z letošních festivalů navštívili vystoupení Prago Union, pak víte, že léto se u Pragofky neslo ve znamení oslav desátého výročí od vydání debutového alba HDP (Hrubý Domácí Produkt). Mohli jste tak slyšet prakticky celou desku naživo, což bylo u značného množství skladeb vůbec poprvé. Teď už vše směřuje do finále a vy máte možnost dorazit s kapelou zapařit na Hrubou Domácí Pařbu na letošní tradiční koncert do Lucerna Music Baru. Tam ve čtvrtek 19. listopadu tyto “oslavy” vyvrcholí.

Bude to velký. Těšit se můžete na všechny české hosty, kteří se na albu podíleli, takže James Cole, DeZrechts, Dědek, Admirál Kolíbal… Za zvuků směšného fousatého orchestru Champion Sound to bude výjimečná oslava, jakou si podobně výjimečné jubileum jako deset let od vydání alba HDP zaslouží. Některé pecky jste neslyšeli dlouho, jiné ještě naživo vůbec nikdy, a jelikož kluci už pilně makají na nové desce, je velmi pravděpodobné, že další šance nepřijde dlouho. Tedy jestli vůbec. 

Tak nezapomeňte - 19. listopad, Lucerna Music Bar, Prago Champions se spoustou hostů - prostě Hrubá Domácí Pařba… Smrt Žije!

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 230 Kč + poplatky.

Čt 19. listopad 2015
Lucerna Music Bar, Praha
"Letí to. Prvotina Prago Union, deska HDP aka Hrubej Domácí Produkt slaví už des...