Hudební festival 7apůlfest se vrací v plné síle

27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest. Místem konání zůstává tradičně plavecký areál v Zábřehu. Program bude probíhat na dvou střídajících se scénách.

Největším hudebním lákadlem bude početná banda z Úval – Divokej Bill, která dorazí do Zábřehu premiérově. Navíc kapela plánuje letos na Moravě exkluzivně jen 3 koncerty!!! Dalším lákadlem bude jedna z nejúspěšnějších kapel české hudební scény UDG, hudební nářez Tomáše Hájíčka a jeho kapely Krucipüsk a v neposlední řadě držitelka ceny Anděl za objev roku, písničkářka, klavíristka a skladatelka Lenny. Ucho potěší taky jedna z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel Zoči Voči, studentská teenage pop-punková kapela Donaha či nejznámější duo z hudebně nenadaných kapel v Brně – Čokovoko!

Festival tradičně sází i na taneční hudbu, které bude zasvěcena druhá scéna s názvem electro stage. Tancovat budete v rytmu electro, swingu, house, techna i drum’n’bass.

7apůlka také místo hudby nabídne doprovodný wellness. Ten skýtá bohatý program. Vyzkoušet si můžete balancování, chození a skákání na popruhu mezi dvěma body – tzv. slackline, závody a zápasy ve velkých koulích - bumperball, těšit se můžete také na ohňovou show.  Mimo jiné se můžete nechat nalíčit v kosmetickém studiu nebo si zahrát beach volejbal či poker.

Vedle těchto aktivit festival chystá i velkou dětskou scénu, kde vaše děti čeká mimo jiné hraní autorských pohádek a písní, moderování, klaunské vystupování a kreativní workshopy od umělců z Divadélka S Radostí.

Festival také pokračuje ve zlepšování dostupnosti pro hudební fanoušky a proto letos spustil on-line předprodej přes systém Goout.cz. Vstupenky bude možné samozřejmě koupit také na tradičních předprodejních místech v Zábřehu, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích, konkrétní adresy a kompletní informace najdete na stránkách festivalu www.7apulfest.cz a facebookovém profilu facebook.com/7apulfest.

Cena vstupenky v předprodeji je aktuálně 400 Kč. Držitelé karty ISIC/ITIC/ALIVE  mají na vstupenku 10% slevu.

so 27. červen 2015
plavecký areál, Zábřeh
27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest...