JamRock: Snap Call zvou do největšího festivalového sudu v Evropě

JamRock: Snap Call zvou do největšího festivalového sudu v Evropě

Jameson a kytary spolu ladí jako ten nejdokonalejší pár. Právě proto bude stát letos na několika českých festivalech Jameson Barrel zóna, kde whiskey poteče proudem a kde nejspíš narazíš i na některou ze svých oblíbených kapel. Snap Call tenhle největší festivalový sud tento víkend na JamRocku slavnostně otevřou. 

„Budeme otevírat sud v sudu. Na místě uvidíte, jak to bude vypadat. Jsme zvědaví hlavně na Jameson Caskmates, tahle whiskey totiž zraje v sudu po černém pivu. Pro nás to je drink letošního léta,“ zvou do Jameson Barrelu na festivalu JamRock členové kapely Snap Call, která vyhrála Skutečnou ligu 2015 a dostala se do nejužšího finále v soutěži o roli předskokana AC/DC na jejich nedávném pražském koncertě. Když se dostavíš v pátek 3. června kolem 20. hodiny do toho obrovského sudu taky, budeš si moct připít s kapelou, ochutnat novou whiskey anebo si namíchat svůj dokonalý Jameson Ginger koktejl.   

Nestíháš to v pátek večer? Nevadí. Jameson Barrel bude na JamRocku celý víkend. A jestli se nechystáš na JamRock, najdeš ho i na Vysočina Festu a Sázavafestu. 

Tak na kytary a na sudy! 

Snap Call pak hrají na JamRocku v sobotu 4. června od 12:10. 

Kde najdete Jameson Barell: 

Jamrock 3.–5. 6.

Vysočina Fest 7.–9. 7.

Sázavafest 4.–6. 8.

pá 3. červen 2016