Katarína Knechtová vydává nové album

Katarína Knechtová vydává nové album

Máme pro vás další jméno. Po představení jednoho z předních španělských DJs Saka Noela pro taneční DANCE MANIA halu a Skindred pro fanoušky strhujícího ragga punku, pro vás máme pro změnu jednu křehkou zahraniční zpěvačku.

Katarína Knechtová vystoupí na letošním Sázavafestu, který proběhne od 2. do 5. srpna v Benešově u Prahy. Katka je známá českým posluchačům především díky svému působení v kapele PEHA a jejich turné s Chinaski před pár lety. S kapelou PEHA se Katka v Česku proslavila zejména hitem „Spomal“, se kterým bodovala jak ve slovenských, tak v českých hitparádách. Katka se pak do paměti fanoušků kulturního vyžití vepsala svou skladbou „Muoj Bože“, kterou složila pro Jakubiskův film o čachtické paní, která se koupala v krvi mladých panen, Bathory. Katka Knechtová tak dodá multikulturnímu Sázavafestu sólovou ochutnávku kvalitního popu.

V současné době se chystá na vydání sólového alba „Tajomstvá“ ve spolupráci se světově uznávaným hudebním producentem, autorem písní, a zároveň bubeníkem a spolupracovníkem britské kapely Depeche Mode, Christianem Eignerem. Album vyjde v polovině února, a pro ochutnávku poskytla Katka už koncem roku světu skladbu „Zmier svetlo s tmou“. Celá deska by měla nést rockový podkres upravený elektronickým zvukem s Eignerovým „depešáckým“ rukopisem, a lišit se tak od Katčiny předchozí tvorby. K novému singlu se momentálně připravuje i videoklip!

Čt 2. srpen 2012
Zelený ostrov, Benešov u Prahy
12. ročník multikulturního festivalu.