Kensington v Rock Café už 4. listopadu

Kensington v Rock Café už 4. listopadu

Již příští týden ve středu odehraje nizozemská indie kapela Kensington svůj v pořadí druhý pražský koncert. Po půl roce se vracejí do Rock Café, aby předvedli skvělou show plnou divokých kytarových riffů a melodií, které vyburcují i toho největšího stoika!

Po úspěšných koncertech na letních festivalech jako je Sziget nebo Fingers Up se vracejí zpět do klubů a jedou podzimní turné. Jejich poslední deska Rivals, která vyšla minulé léto v sprnu se vyšplhala až na přední příčky hiparád a pomohla kapele i k ocenění MTV Awards! Kensington spolu hrají už deset let a na jejich deskách se podílel například známý producent John Davis, který před nimi spolupracoval s takovými jmény jako například Arctic Monkeys.

Jako předkapela vystoupí v Rock Café čeští No Distance Paradise, indie rocková kapela původem z Olomouce. Po úspěšném koncertování s kapelou Sunshine a předskakování kapelám jako The 1975 nebo Glasvegas vydali tento rok na jaře nový singl Ghost a na podzim vyrážejí na turné společně s Tata Bojs.

st 4. listopad 2015
, Praha
Nizozemští Kensington se vracejí do pražského Rock Café. V lednu si tento klub p...