Lákadlo na Jarní Sázavafest 2012

Lákadlo na Jarní Sázavafest 2012

Vánoce utekly jako voda a rázem jsme se přehoupli do nového roku. Pro ty, kteří se již nemohou dočkat léta a festivalové sezóny, je přichystán bonbónek v podobě Jarního Sázavafestu, který se uskuteční 23. března v KC Vltavská v Praze.

Lístky je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketportal za 233 Kč.

A kdo na Jarním Sázavafestu zahraje? Stálicí na prknech sázavské scény je ska formace Sto zvířat, která se již nemůže dočkat srpnového Sázavafestu a čekání si zkrátí vystoupením na jeho jarní části.
Jedním z dalších interpretů je pražská parta The Spankers, která si postupně získává více a více fanoušků. Před Vánoci jste je mohli vidět v pražském klubu Futurum na křtu jejich nového singlu Party Lovers, jehož kmotrem byl Matěj Ruppert z Monkey Business. The Spankers na tomto koncertě ve svých řadách oficiálně přivítali novou zpěvačku Sisu Feherovou, která podle slov bubeníka Tomáše Knotka spadla kapele přímo z nebe a vytrhla jim trn z paty, když předchozí zpěvačka Tereza opustila kapelu kvůli škole. Kapela míchá různé styly, zpívá obvykle anglicky a v letošním roce ji čeká plno práce. „V lednu bychom chtěli natočit videoklip k singlu Party Lovers. V únoru a březnu jedeme Mighty tour s Fast Food a Pipes and Pints po lyžařských střediscích. Máme potvrzené koncertování i na velkém letním Sázavafestu, další koncerty se plánují. V září bychom chtěli opět vyrazit na turné po Brazílii a chtěli bychom natočit novou desku i s klipem,“ vyjmenovává Knotek plány na letošní rok. Kdy nová deska vyjde, není zatím jisté, ale do konce roku 2012 by se to mělo podařit.

Na Jarním Sázavafestu si dále zahrají The Prague Conspiracy, veselá, ska, funky kapela, která v rámci tohoto koncertování pokřtí svůj nový singl.

Čtyřlístek kapel uzavírá ryze chlapecká formace, The Gangnails. Kupujte vstupenky v předstihu, protože kapacita sálu je omezená a byla by škoda přijít o takovýto čtyřlístek kapel, které vám s koncem zimy určitě pozvednou náladu.