Legendární Visage vystoupí v březnu v Harrachově se symfonickým orchestrem!

Visage - jedna z největších hvězd britské nové vlny, ke které vzhlížejí Pet Shop Boys i Depeche Mode, zavítá v březnu do Harrachova. Stane se tak u příležitosti premiéry unikátního koncertního projektu The Synthosymphonica, který propojuje elektronickou a symfonickou hudbu. 

Za zrodem projektu, který přináší zcela nový hudební zážitek, stojí electro-popové duo Cartonnage. "Visage v čele s charismatickým Stevem Strangem představí své největší hity v nových aranžích, ve kterých se ojedinělým způsobem propojuje chladný svět electropopu s vřelostí symfonického orchestru. Tím je opět "náš" - český Prague Synthosymphonic Orchestra." přibližuje koncept The Synthosymphonicy její "duchovní otec" Armin Effenberger. 

Se stejnou pečlivostí, s jakou autoři projektu přistupovali k hudební složce show, se věnovali i jejímu vizuálnímu obsahu, ve kterém budou hojně užity nejmodernější technologie v oblasti video mappingu a lightdesignu. 

Koncert VISAGE with SYNTHOSYMPHONICA se uskuteční v sobotu 15.3.2014 po vyhlášení vítězů individuálního závodu Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově. Divácky atraktivní závody oficiálně otevře večerní audiovizuální show 13.3.2014. Návštěvníci se v rámci doprovodného programu mohou těšit na řadu dalších koncertních vystoupení, která budou zveřejněna zanedlouho. 

Armin Effenberger je rovněž autorem oficiální hymny letošního Mistrovství světa v letech na lyžích - skladby Be There , kterou nazpíval Ezzy společně s Jitkou Charvátovou aka JI. Be There bude součástí speciální limitované kompilace vydané u této příležitosti. Na stejnojmenný videoklip a pozvánku do Harrachova se můžete podívat zde: http://youtu.be/RPt3h49rUTk 

Více informací na www.harrachov2014.cz