Let It Roll open air Czech má nového headlinera: Ostrov

Tedy on to není tak úplně ostrov, ale posuďte sami - jak jinak nazvat pískem pokryté místo obklopené vodou, na které vede jen úzká přístupová cesta ze břehu. Letošní ročník Let It Rollu je připraven na nepřízeň počasí i na větší nápor návštěvníků – máme nové místo konání!

\"\"

Ale nepanikařte - nová lokace je jen několik desítek metrů od té původní, takže nepřijdete o krásné prostředí pískovny a nádhernou přírodu v okolí Starých Ždánic.

Ostrov má oproti původnímu placu tyto výhody:
- jeho rozloha je 2 krát větší a nabídne tak více pohodlí pro návštěvníky
- i v případě velkého zájmu o festival jich bezpečně pojme o několik tisíc více, než jich bylo loni
- podloží ostrova tvoří písek a oblázky
- při dešti tedy nehrozí bahno
- část ostrova přes den poslouží jako festivalová pláž
- pro Take Control stage využijeme hangár
- její kapacita se tímto zvýší a poskytne tak útočiště pro více lidí v případě deště
- na původní louce, kde se festival konal, vznikne velkokapacitní kemp
- velké části návštěvníků tak odpadne nutnost docházet na festival stovky metrů nebo využívat kyvadlovou dopravu ze vzdálenějších kempů
- díky vybudovanému vodovodu budou k dispozici příjemné sprchy

Prostor nám nabídne více volnosti a možností – Let It Roll už se na změnu náramně těší a doufáme, že se těšíte také! Vstupenky na festival zakoupíte do konce května za cenu 450 Kč + poplatek, od 1. června se cena zvýší na 550 Kč + poplatek a započne předprodej VIP vstupenek za 1100 Kč + poplatek. Nabízíme stále i možnost, zakoupit si combo ticket na oba Let It Roll festivaly – český i slovenský (do konce května za 800 Kč + poplatek a poté za 900 Kč + poplatek). Více informací naleznete na www.letitroll.cz nebo www.letitroll.sk.

st 22. červen 2011
Pískovna Oplatil, Staré Ždárnice