Let It Roll zveřejňuje mapu festivalu. V prodeji jsou i nová festivalová trička.

Let It Roll zveřejňuje mapu festivalu. V prodeji jsou i nová festivalová trička.

Zbývají necelé 4 týdny a brány letního festivalu Let It Roll s nejsilnějším lineupem v historii se otevřou! Nastudujte festivalovou mapu nového areálu v Benešově, kde se odehraje šestý ročník dvoudenního Let It Roll Open Airu.

Nový festivalový areál v Benešově má obrovskou rozlohu. Kapacita hudební části čítá téměř 30 000 návštěvníků, takže s předpokládanou návštěvností 12 000 na festivalu Let It Roll, bude areál naprosto komfortní pro volný pohyb. Na Let It Rollu bude celkem šest pódií. Hlavní stage bude mít monstrózní rozměry, které se dají připodobnit velikosti šestipatrového panelového domu. Tato stage bude absolutní originál, speciálně navržená na tento ročník festivalu. Areál bude dále vybaven velkým počtem barů, sociálního zařízení, cisternami s pitnou vodou, bankomatem, úschovnou, chillout zónou, jídelními stánky, sezením, tribunami, prodejními stánky s oblečením a dalším.

Návštěvníci festivalu Let It Roll se už teď mohou vybavit originálním festivalovým oblečením, které bylo vyrobeno ve spolupráci s českým výrobcem streetwearového oblečení Escape Wear. Festivalová trička, mikiny a doplňky je možné zakoupit v eshopu www.escapewear.cz a bude je možné také zakoupit na místě v prodejním stánku Escape Wear.

pá 2. srpen 2013
Areál bývalých kasáren, Benešov
Na české taneční scéně se pojem Let It Roll objevil již v roce 2003. Povedené ak...