Letní díl HIP HOP 4EVER! - největší pravidelné hip hop akce v Čechách proběhne v pátek 22. června 2012 v Lounech!

Letní díl HIP HOP 4EVER! - největší pravidelné hip hop akce v Čechách proběhne v pátek 22. června 2012 v Lounech!

Akce s jasným názvem HIP HOP 4EVER! je v tuto chvíli jednoznačně největší pravidelnou akcí svého druhu v Čechách. 4x ročně se na ní sjíždějí lidé z různých koutů republiky a stále se zvyšující zájem a kladné reakce to jen potvrzují.

Letní díl akce HIP HOP 4EVER! se uskuteční v pátek 22. června 2012 a místem konání bude jako vždy klub Imperium Louny. Start akce klasicky úderem 21:00 a pojede se jako vždy do prvních ranních vlaků/busů.

Line up letního dílu slibuje kvalitní zábavu. V první řadě se do Loun po několika letech podívá nejstarší český rapper Orion (PSH/Bigg Boss, Praha), který na HH4 přiveze speciální „Teritorium“ sólo show. Čekej výhradně staré známé hymny z jeho sólovek! Záda mu bude pro tuto speciální show krejt lounský guru DJ Kwé (FX Bounce). V druhé řadě na letní díl HH4 zavítá Otecko z legendárné bratislavské skupiny H16, který přiveze svou nadupanou živou show ke svému aktuálnímu albu „To Som Já“. Při show ho doplní slovenská legenda DJ Vec (Bratislava, SK). Sleduj Oteckovo osobní pozvánku zde: http:/ /youtu.be/ZWK_mXOqM3o. Supportem v line upu bude známé jméno ze severu – Indigový chlapec Malý Man.

Papa Ori a Vecko coby 2 nejstarší jména ve hře na jedné akci, to se jen tak nevidí!

Velký freestyle battle se stal již neodmyslitelnou součástí lounských akcí a nejinak tomu bude i na letním dílu. V porotě opět zasedne zkušené trio Jaro Vacek, Poeta (Radio Spin), Pan Radu a opět máme pro účastníky battlu připraveny hodnotné ceny za 25 litrů včetně luxusního poháru. Přihlášky klasicky na místě u moderátora v čase 21:00-22:00. Za gramofony se tu noc vystřídají DJ Vec (Bratislava, SK), DJ Kwé (Radost FX Praha), DJ Saybon (Black Dynasty Praha) a DJ Seven (Kadaň). Celou akci bude klasicky moderovat Pan Radu (Óčko TV) a o zpestření programu se tradičně postarají loňský mistři české a slovenské republiky v breakdance Pentifull Crew (www.pentifull.cz). Projekce v klubu bude opět naživo míchat VJ Martin (Praha).

To bylo ve stručnosti představení line upu letnho dílu HH4EVER, který proběhne v pátek 22.06.2012 na Impérku v Lounech. Start akce úderem 21:00, vstup klasicky za 150 a akce je bez věkového omezení. Prvních 100 nácliletých příchozích obdrží zdarma welcome drink Gambrinus 11° Excelent. Více informací nalezneš průběžně na www.hip-hop.cz a oficiálním facebook profilu www.facebook.com/kwehiphop4ever

V závěru bychom rádi poslali poděkování našim partnerům, bez kterých bychom nemohli letní díl akce HIP HOP 4EVER uskutečnit. Specielně díky pro: Red Bull, Casio G-Shock, ČEZ, Huawei, Dotz, Gambrinus 11° Excelent, Styx a Metrostore.cz.

Už plánuj výlet se svou partou! Vidíme se všichni 22. června 2012 v Lounech! Potvrď svou účast zde: http://www.facebook.com/events/ 385299431507164