LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu

LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu

První celoplošné taneční SeeJay Radio, které vysílá v sítí DAB a také na internetu bude přenášet čtvrteční a páteční DJ sety z Dance-mania.cz Dance Zone na letošním Sázavafestu. A line-up bude skutečně bohatý! Pokud se na samotný festival nedostanete, máte možnost poslouchat už ve čtvrtek 1.8. a v pátek 2.8. celkem 2 přímé přenosy prostřednictvím SeeJay Radia. Laďte buď v DAB, nebo na www.seejay.cz.

Třináctý ročník multižánrového a multikulturního festivalu Sázavafest představuje v koprodukci s projektem DANCE-MANIA.CZ druhý ročník taneční stagee festivalu. Po loňském vystoupení Mika Candyse, Sak Noela, Paula Oakenfolda, Dennise Sheperda, Stonebridge, Chrise Sadlera a dalších je rozhodně na co navazovat. Čtvrteční a páteční line-up DANCEMANIA.CZ Dance Zone na Sázavafestu SeeJay Radio přinese živě z pražského studia ! Ve čtvrtek to bude od 18:00 do půlnoci. V pátek pak bude přímý přenos probíhat od 20:00 až do 5. hodiny ranní. „Během vysílání se posluchači dozvědí stěžejní informace o DANCEMANIA.CZ Dance Zone. Představíme interprety, kteří v rámci akce vystoupí, a přidáme spoustu zajímavostí. V pátek 2.8. pak přineseme přímý přenos celého pátečního line-upu. Z toho nejzajímavějšího nabídneme třeba live set STONEFACE & TERMINAL /GER/ nebo JASPER FORKS aka U96 /GER/. Začínáme od 20:00 a pokračujeme až do páté hodiny ranní“, prozradil ke speciálnímu vysílání programový ředitel SeeJay Radia Ondřej Látal.

SeeJay Radio bude mít ve Světlé nad Sázavou, kde celý festival probíhá, i svého reportéra a hostesky. V průběhu přímého přenosu se s nimi budou moderátoři telefonicky spojovat a zjišťovat informace o aktuálním dění v taneční „zóně“ Sázavafestu. Kromě živých přenosů, se těšte na i na živé sety míchané přímo ve studiu SeeJay Radia, rozhovory a spoustu zábavy. „ Chtěl bych moc poděkovat projektu DANCE-MANIA.cz za ochotu a taky skvělou spolupráci na přípravě přímého přenosu. Jsme jediné rádio, které zvuk z DANCE ZONE přenese éterem svým posluchačům a moc si toho vážíme“, dodává Látal. Více se dozvíte na těchto webech: www.dance-mania.cz, www.seejay.cz, a také na facebook.com/seejayradio.

LIVE STREAM: http://www.seejay.cz/fplayer.php

Čt 1. srpen 2013
Zámecký lesopark, Světlá nad Sázavou
13. ročník multikulturního festivalu.