Man With A Mission a Donnie Darko budou předskakovat Rise Against

Man With A Mission a Donnie Darko budou předskakovat Rise Against

Americká skupina Rise Against dnes uzavřela výběr předskokanů jejich nadcházejícího pražského koncertu, který se odehraje 9. června v Incheba Areně. Bezmála tříhodinový hudební maratón zahájí toho večera jedna z nejpopulárnějších japonských kapel současnosti - Man With A Mission, pozici hlavního hosta přidělili Rise Against plzeňské kapele Donnie Darko, kterou hudební server Bandzone označil za naději české nezávislé rockové scény.

Koupit vstupenky na koncert Rise Against

"Rise Against je opravdová hudba s názorem, která má světu co říct. Předskakovat jim je pro nás obrovská čest a výzva, se kterou se chceme poprat! Do pražské Incheba arény se moc těšíme a doufáme, že si to s námi všichni příchozí užijí!" netají se radostí z hostování na koncertě Rise Against Filip Fendrych z Donnie Darko, jejichž energická živá vystoupení budí stále větší pozornost.

Japonská pětice Man With A Mission se zformovala kolem zpěváka Tokyo Tanaky v roce 2010 a zabodovala hned s prvním dlouhohrajícím albem  Man With A Mission Vol. 1 (2011). Koncertní nabídky od největších klubů a hudebních festivalů v Japonsku na sebe nenechaly dlouho čekat a když časopis Eggman označil kapelu za "nejslibnější objev japonské hudební scény", lístky na její nejbližší koncert se vyprodaly během deseti minut! Skladby Man With A Mission ze stejného vystoupení pak streamovalo a živě přenášelo sedmadvacet největších japonských rádií. 

O rok později následovalo neméně úspěšné album Mash Up The World , které skupině vyneslo i vystoupení na Expo 2012. Zatím naposledy se skupina ohlásila vloni s albem Tales Of Purefly, které v japonské prodejní hitparádě, kde se usadilo na dlouhých 36 týdnů, dosáhlo na třetí místo.

Man With A Mission jsou vedle unikátní fúze rocku, hard rocku a dance popu charakterističtí také vlčími maskami, za které nejen při koncertech skrývají své tváře.

Út 9. červen 2015
Incheba Arena, Praha
Tuzemští příznivci americké skupiny Rise Against si už mohou oddechnout. Jejich...