Mighty Sounds ve znamení živlů

Mighty Sounds ve znamení živlů

10. ročník hudebního festivalu Mighty sounds připravil v Táboře od 11. do 13. 7. ve spolupráci s drinkem ICE&FIRE fanouškům pořádnou porci živelného adrenalinu. Příznivci žánrové muziky si své oblíbené kapely vychutnali např. na ICE&FIRE STAGE ve stanu pro 5 000 lidí, mezi koncerty pak na ně čekaly netušené zážitky v ICE&FIRE ZONE.

Za kapelami světové popularity, které vystoupily na ICE&FIRE STAGE, neváhali jejich fanoušci cestovat i hodně z daleka. Jména jako 7 seconds, Jesse James, Everlast, Being as an ocean nebo Vladimir 518 rozhodně nezklamala, atmosféra jejich a mnoha dalších koncertů byla doslova nabitá energií. A stejně energická byla i velmi nevšední zábava v ICE&FIRE ZONE, která byla nacpaná k prasknutí. Během festivalu se tu vystřídalo přibližně 3000 lidí.Příznivci punku, punkrocku, rock'n'rollu, hardcore, reggae, ska nebo rockabilly si čekání na své oblíbence užívali velmi aktivně. Nutnou dávku odvahy si vyžádal test živlů, kdy se fanoušci mohli porovnat se sílou ohně a ledu. Velkým adrenalinem byl tanec v ledové mlze, pořádné prohřátí zase přinesla oblíbená hra na ohnivou kytaru – Guitar Hero. Souboj živlů se každopádně odehrával v každém drinku ICE&FIRE, na který před bary stály natěšené fronty. Barmani nalili z modro-oranžových lahví celkem 2000 panáků. Návštěvníci festivalu mohli otestovat, kterou z chutí na jazyku poznají jako první – mrazivou nebo pálivou? Kromě nových zážitků si mnozí z nich odnesli i stylový dárek, kterých hostesky rozdaly více než 1500.

Zcela nevšedním zážitkem rozhodně bylo zapálení obřího billboardu, který byl před časem k vidění také na pražské Náplavce.

Jubilejní 10. ročník žánrového festivalu Mighty sounds, který navštívilo více než 15.000 lidí, měl rozhodně narozeninovou atmosféru. Skvěle hrající kapely, adrenalinová zábava, dobré drinky a výborně se bavící publikum toho bylo jasným důkazem.

Sledujte

www.iceandfire.cz

https://www.facebook.com/iceandfire.cz

https://twitter.com/IceAndFireCZ

pá 11. červenec 2014
letiště Čápův Dvůr, Tábor
To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly.