NA AERODROME FESTIVALU ZAHRAJÍ TAKÉ ENERGIČTÍ FLOGGING MOLLY

NA AERODROME FESTIVALU ZAHRAJÍ TAKÉ ENERGIČTÍ FLOGGING MOLLY

Čtveřice účinkujících, kteří vystoupí 14.8. na Aerodrome Festivalu na pražském Výstavišti, je kompletní! K dříve ohlášeným System Of A Down, NOFX a Killswitch Engage přibudou divocí celtic punkeři Flogging Molly!

Americká skupina Flogging Molly vedená irským rodákem Davem Kingem se proslavila kombinací nespoutaného punk rocku s prvky tradiční irské hudby. "Kdybychom neměli mandolínu, akordeon, housle a flétnu, byl by to punk rock. Kdybychom neměli kytaru, baskytaru a bubny, byla by to tradiční irská hudba." vysvětluje sám Dave King.

Diskografie skupiny čítá ke dnešnímu dni pět studiových alb. Zatím posledním přírůstkem byla nahrávka Speed Of Darkness vydaná v roce 2011, o které kapela ve své biografii píše :"Tohle album byste si měli přehrát, když ztratíte práci nebo lásku. Když sníte o lepší budoucnosti pro svoji rodinu nebo svoji zemi". Je deskou o odvaze vstát, když vás život srazí k zemi. "Zvládnete to", vzkazuje kapela prostřednictvím této nahrávky posluchačům.

Hudbu Flogging Molly často vyhledávají také filmoví a reklamní tvůrci. Jejich písně zazněly např. ve filmech Mr. and Mrs. Smith, Red Roses And Petrol nebo PS: Miluji tě a v reklamě na pivo Guinness.

Tato sedmičlenná formace je však vyhlášena především svými živelnými koncerty, o jejichž nakažlivé energii se tuzemské publikum už nejednou přesvědčilo na vlastní uši.

Vstupenky jsou v prodeji na eventim.cz/aerodrome a ticketportal.cz. Vstupenky k stání jsou nyní k dispozici za 1290 korun a k stání u pódia (tzv. Golden Circle) za 1990 korun. Ceny pro obě kategorie jsou však platné pouze do 30.4! Počínaje 1.květnem se vstupné v obou kategoriích zvýší o 200 korun.

Festival pořádá NOVA MUSIC ve spolupráci s DOLPHIN TOURING a NUCOAST PRODUCTION.

st 14. srpen 2013
Incheba, Praha