Největší tuzemský elektronický festival, Let It Roll Open Air 2014, již tento pátek!

Největší tuzemský elektronický festival, Let It Roll Open Air 2014, již tento pátek!

Již tento pátek se otevřou brány festivalového areálu letního Let It Roll Open Airu v Benešově. Na jedné z nejočekávanějších hudebních událostí tohoto léta, vystoupí přes 160 hudebních projektů z celého světa, doplněné o špičku české a slovenské drum&bassové scény. Návštěvníci se mohou těšit na unikátní areál, který svým originálním festivalovým designem překonává hranice současných bassmusic festivalů.

Přípravy největšího evropského drum&bassového festivalu Let It Roll Open Air 2014 vrcholí. O víkendu 1. a 2. srpna se areál v Benešově opět promění v největší centrum bassmusic ve střední Evropě. Dlouho očekávaný festival Let It Roll bude opět hostit světovou špičku elektronické scény, zejména zástupce drum&bassu, dubstepu a electra. Na osmi pódiích vystoupí přes 80 zahraničních producentů, které doplní zástupci české a slovenské drum&bassové scény.

Návštěvníci se mohou těšit na přední jména světové drum&bassové scény, jako je Netsky Live, který v současné době patří mezi nejžádanější live vystoupení elektronické hudby na světě. Dále na rakouskou dvojci Camo & Krooked a jejich premiéru live show Zeitgeist. Festival Let It Roll poctí svou návštěvou i ,,šéfové,, dvou největších d&b labelů současnosti, Tony Colman aka London Electricity (Hospital Records) a světová DJská jednička Andy C ( Ram Records), dále pak jeden z nejúspěšnějších producentů Wilkinson, legendy Ed Rush & Optical a mnoho dalších.

Organizátoři během celoročních festivalových příprav kladli velký důraz na vzhled a unikátní design celého areálu, který letos podstoupí, zatím největší proměnu v historii festivalu. Jedním z vrcholů festivalu bude monstrózní hlavní pódium, které je navrženo a postaveno na míru, jen na tento festivalový víkend. Celý kreativní proces, nové nápady a především spolupráce s desítkami umělců a architektů z celé České republiky se promítne snad do všech prvků, od vstupní brány až po hlavní podium. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.

Festival Let It Roll Open Air 2014 si klade za cíl, umožnit všem fanouškům elektronické hudby prožít nezapomenutelný zážitek a vychutnat si festivalových víkend, plný energické hudby a skvělou atmosférou, kterou je tento festival v evropském měřítku jedinečný.

Letní festival se koná 1. až 3. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz za cenu 1500 Kč Kobalt / 1700 Kč Chrome (+poplatky prodejce). Lístky bude také možné zakoupit na místě festivalu, kde budou v prodeji i jednodenní vstupenky na sobotní večer.

pá 1. srpen 2014
Vojenské kasárny, Benešov