Nouvelle Prague 2015 je za dveřmi

Nouvelle Prague 2015 je za dveřmi

Již tento pátek a sobotu se v prostorách pivovaru Staropramen na Smíchově uskuteční třetí vydání Nouvelle Prague, prémiového hudebního showcase festivalu a mezinárodní hudební konference.

Tento hudební podnik si za své první dva ročníky dokázal vybudovat pověst špičkově zorganizované akce, na kterou přijíždí showcasoví interpreti a renomovaní hudební profesionálové z celého světa.

Nejvýznamnější osobností letošního Nouvelle Prague bude Barry Dickins, agent Boba Dylana, Toma Pettyho, Neila Younga, ZZ Top, Jamiroquai a spousty dalších umělců. V Praze se ale sejdou i takoví ostřílení odborníci jakými jsou Geoff Meall, který zastupuje například Muse, Paramore a Billy Talent, Serge Grimaux, zakladatel Ticketpro a Intellitix, Robert Porkert z Live Nation Czech Republic nebo Ivan Milivojev, zakladatel největšího srbského festival Exit.

V showcasové části akce vystoupí v pátek jako headlineři festivalu Kadebostany ze Švýcarska, v sobotu potom Lenka Dusilová s Baromantikou. Čerstvý hudební vítr dodají interpreti z Austrálie, Spojených Států, Indie a Velké Británie doplněné čtveřicí domácích nadějných interpretů.

pá 6. listopad 2015
Nouvelle Prague, který hned po svém premiérovém ročníku získal v roce 2014 ve Ve...