Nový putovní festival Overtone startuje v Riegrových sadech

Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Ten však není jenom další náplní pro jeden letní víkend. Overtone je netradiční zejména svým konceptem – proběhne čtyřikrát do roka, pokaždé na jiném místě v Praze nebo Brně. Overtone představí vždy tři až čtyři účinkující vybrané tak, aby kvalita převažovala nad kvantitou. První edice se uskuteční už 15. srpna v Riegrových sadech na pražských Vinohradech.

Dramaturgii projektu má pod křídly agentura Fource. Soustředí se na aktuální hudební talenty, primárně v oblasti indie folku, popu, elektroniky či alternativního hip-hopu. Headlinerem první edice bude – přesně v tomto duchu – německé folkotronické duo Milky Chance, jehož virální hit Stolen Dance dobře znají i posluchači v ČR.

Overtone Festival probíhá pod hlavičkou globálního projektu oděvní společnosti H&M s názvem H&M Loves Music. Značka je také hlavním partnerem festivalu. O exkluzivní distribuci lístků se postará kulturní server GoOut.cz.

Koupit vstupenky

K Milky Chance přibudou další dva zahraniční interpreti a jeden český. Jejich jména budou odhalena již brzy.

Předprodej na Overtone Festival startuje již v pátek 3.7. v 10:00. Vstupenky bude možno pořídit v první vlně za 590 Kč, poté za 690 Kč.

Co: Overtone Festival, nový putovní festival, 4x do roka na různých místech v Praze a Brně

Kdy: 1. edice - 15.8.2015, Riegrovy sady, Praha

Kdo: Milky Chance + další

Proč: Nový koncept, soustředění na kvalitu než kvantitu, ne jedna velká akce, ale více menších

Oficiální web: www.overtone.cz 

so 15. srpen 2015
Riegrovy sady, Praha
Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Nen...