Oblíbená halová akce Hospitality night se opět vrací do Prahy

Oblíbená halová akce Hospitality night se opět vrací do Prahy

Pro fanoušky melodického drum & bassu, liquid funku máme dobrou zprávu! Britský drum and bassový label Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Letošní ročník se odehraje v oblíbeném areálu pražského Výstaviště v Holešovicích v Křižíkově pavilonu E. Na Hospitality Prague 2015 nebudou chybět Camo & Krooked a London Elektricity.

Vlajková noc britského vydavatelství Hospital Records se již tradičně na podzim vrátí Prahy se svou legendární show. „Hospitality nights“ jsou známé svou jedinečnou atmosférou po celém světě a pro fanoušky melodického drum & bassu je to svátek přinášející nezapomenutelné okamžiky.
Hospital Records přiveze do Prahy nabitý line up v čele Camo & Krooked.  Rakouské duo Reinhard Rietsch a Markus Wagner se na světové scéně rychle stali opravdovým fenoménem. V současné době patří mezi přední zástupce mainstream zvuku.

Dalším headlinerem nebude nikdo jiný, než legenda a šéf britského vydavatelství, Tony Colman známý, jako London Elektricity. Tony Colman je na světě už půl století, a své životní zkušenosti umí skvěle využít - má prostě čuch na nové talenty, které vyhledává po celém světe. Důkazem jsou dva mladí producenti, kteří své hudební nadání a talent úspěšně zúročují ve studiu. Etherwood a Hugh Hardie jsou považováni za novou nadějnou krev Hospital Records a jejich vytříbenou selekci si budeme moci na listopadové Hospitality vychutnat. Line up dále doplní dlouholetý člen Hospital Records, showman a skvělý producent Danny Byrd.
Tom Mundell a.k.a Metrik je londýnský producent, který v poslední době svou produkcí trhá současnou d'n'b scénu na kusy.  Celý večer okoření svým doprovodem mistr ve svém oboru, charismatický Dynamite MC.