Rock for People 2016: NERO v neděli, Offspring v pondělí, Massive Attack v úterý

Rock for People 2016: NERO v neděli, Offspring v pondělí, Massive Attack v úterý

Zdravíme všechny fanoušky RfP!

S koncem května pro vás máme balík novinek - jednodenní vstupenky, novinky v line-upu, přehled nehudebního programu a mnohé další!


Pokud nemůžete na celý festival, nemáte dovolenou, doděláváte zkoušky nebo máte zkrátka jiný důvod, máme pro vás řešení. Zahájili jsme předprodej vstupenek na jeden den. Nyní můžete koupit lístek zvlášť na neděli, pondělí nebo úterý, a to za 1 000 Kč na webu RfP. 

ároveň jsme připravili přehled kapel po jednotlivých dnech, který najdete v sekci Line-up. Kompletní časový harmonogram dodáme v závěsu, a to v průběhu června.

Hvězdným přírůstkem letošního line-upu jsou Nero. V červenci k nám zamíří jako Nero DJs set v doprovodu skvělé vokalistky Alany.

Čelní místa hitparád i srdce fanoušků ovládli hned svým debutem Welcome Reality. Z něj pochází pecky jako Me&You, Guilt a Promises. Za společný remix se Skrillexem získali cenu Grammy. Znát je můžete i ze  soundtracku k hollywoodskému trháku Velký Gatsby, na kterém se podíleli skladbou Into the Past.

Z RfP si letos odvezete nejen hudební zážitky! Hudba má samozřejmě na festivalu své nezastupitelné místo. Ale co když  toho můžete zažít mnohem víc?

Připravili jsme pro vás přehledný soupis aktivit, doprovodného programu a další možností, kde se budete moci bavit, odpočívat, vyřádit nebo se realizovat. Ke sportu, gastro zážitkům, společenské zodpovědnosti, kempům a mnohému dalšímu najdete více v tematických sekcích na webu.

ne 3. červenec 2016 13:00
, Hradec Králové
Rock for People 2016 bude především o kvalitní muzice. Připravuje se také nový d...