S aplikací Cinda Open Air to máte v ruce

S aplikací Cinda Open Air to máte v ruce

Aplikace pro mobilní zařízení, jsou již pro nás všechny rutiní záležitostí. Pro vaše větší pohodlí a informovanost jsme pro vás připravili fungl novou aplikaci vytvořenou přímo na míru festivalu.

Určitě se vám všem už někdy stal, že jste přišli na festival a nevěděli jste jakou stagi si vybrat dříve, anebo jste propásli svého oblíbeného DJ. To se vám s naší aplikací už nestane! Stačí si jen djs, které chcete slyšet dát do oblíbených, a telefon vás vždy upozorní 10 min před hracím časem vašeho miláčka. To však není všechno, aplikace vás bude upozorňovat o aktualitách, aniž byste museli navštěvovat webové stránky. Jednoduše řečeno máte vše neustále po ruce – line up, časovku, informace o vystupujících a také plánek festivalového města s lokací GPS. Aplikaci najdete jak na Apple storu tak i na Google play, takže neváhej a buď IN s aplikací Cinda Open Air.

Link Apple:

https://itunes.apple.com/cz/app/cinda-open-air/id650459620?mt=8

Link Google: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.generify.android.event.cinda#? t=W251bGwsMSwyLDIxMiwiaW8uZ2VuZXJpZnkuYW5kcm9pZC5ldmVudC5jaW5kYSJd

so 14. září 2013
Intercamp Kotva, Praha 4
Rok 2013 je pro festival rokem velkých změn. Tou nejdůležitější je změna místa k...