Sázavafest 2013

Sázavafest 2013

Již 13. ročník Sázavafestu se uskuteční 1. až 3.srpna 2013 ve Světlé nad Sázavou. Účastníci festivalu se mohou těšit nejenom na řadu vynikajících kapel, ale i na bohatý doprovodný program, v podobě divadelních představení, filmového promítání, sportovních aktivit a mnoho dalšího.

Hlavními hvězdami festivalu jsou angličtí Hadouken!, kteří jsou zárukou opravdu skvělé show té nejlepší kvality, odpovídá tomu i jejich samotný název, který si kapela vybrala z videohry Street Fighter, ve které Hadouken! představuje útok ohnivou koulí.

Hadouken

Dalším tahounem je i australský zpěvák Benjamin Stanford, vystupující pod jménem Dub FX, který se z ulice dokázal propracovat i na ty největší světové festivaly a to můžete jasně vidět i v klipu k písni Love Someone, který zaznamenal veliký úspěch.

Festival nabízí řadou dalších jmen jako Monarchy, Stoneface & Terminal, FALCO t.b. Objeví se i zástupci z české a slovenské scény, jako Tata Bojs nebo Celeste Buckingham.

Brána festivalu se otevře ve čtvrtek v 11h a areál pojme až 20 000 návštěvníků. K dispozici je samozřejmě i hlídané stanové městečko, jehož cena činí 250 Kč na osobu, kde každý nalezne hygienický servis a osvětlení. Návštěvníci rovněž mohou využít placeného parkoviště, kdy za vyhrazené parkovací místo po celou dobu konání festivalu zaplatí poplatek ve výši 250 Kč.

Čt 1. srpen 2013
Zámecký lesopark, Světlá nad Sázavou
13. ročník multikulturního festivalu.