Sázavafest 2013 odhaluje další dvě hudební esa

Sázavafest 2013 odhaluje další dvě hudební esa

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh – představuje další dva interprety – rakousko-britské duo Mr. Dero & Klumzy Tung a českou kapelu Visací Zámek. Letní Sázavafest, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se vrátil zpět k řece Sázavě. Novým místem je krásný zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou.

Na Sázavafestu 2013 se představí mezinárodního duo – MR. DERO z rakouského Štýrského Hradce a KLUMZY TUNG z Londýna. Kluci se dali dohromady v roce 2006. Od té doby vystoupili na mnoha úspěšných koncertech a festivalech v Německu, Rakousku nebo Velké Británii, kde si jejich široká fanouškovská základna oblíbila duo pro jejich energická živá vystoupení s prvky elektronické scény, hip-hopu, funky, dubstepu nebo drum’n’bassu – to vše kombinováno s klasickými songy, nadčasovými melodiemi, exklusivními mash-upy a hlavně skvělým freestyle provedením. Tenhle nářez bude stát za to, podívejte se na promo video: http://www.youtube.com/watch?v=E5gw2bj8eb8.

Sázavafest 2013 představuje také hudební klasiku. Už v roce 1982 se dala dohromady česká punk-rocková skupina VISACÍ ZÁMEK. Kapela je právem považována za nejstarší českou punkovou legendu, hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů. V tomto trendu také pokračuje, když tento víkend představila novinku na velmi ožehavé téma s názvem PREZIDENT (JE BUZNA). VISÁČI zahrají na Sáazavafestu také v roce 2013. Posíláme odkaz na nové video: http://www.youtube.com/watch?v=66YDJ8J4UEI.

Informace o vstupenkách:

Do 31. ledna můžete koupit vstupenku za cenu 550 Kč, a to včetně poplatků prodejní sítě www.ticketportal.cz. Nechte se tak nalákat na nový Sázavafest konající se v kouzelném zámeckém lesoparku a potěšte už teď sebe nebo své nejbližší koupí lístků za zvýhodněnou cenu.

Čt 1. srpen 2013
Zámecký lesopark, Světlá nad Sázavou
13. ročník multikulturního festivalu.