Sázavafest Battle 2011 se blíží do finále

Letní festivalová sezóna pomalu ťuká na dveře a s ní se přiblížila uzávěrka a finále letošních bitev o Sázavafest. Ještě týden může veřejnost hlasovat a poslední finálové kapele vybojovat umístění v letošním programu tohoto festivalu.

\"\"

Stejně jako v minulých letech i letos uspořádal Sázavafest ve spolupráci s hudebním serverem Muzikus.cz soutěž s názvem Sázavafest Battle. Letos se přihlásilo do bitev více jak 159 kapel.

Na základě zasedání poroty, v níž se letos rozhodoval Honza Vedral (MFDnes), Jirka Hradecký (Houser), Ondřej Leinert (Deník), Ladislav Řehounek (Muzikus.cz), bylo vybráno 10 finalistů: Vanda (SK), Palindromes, Omega Styl, K2, Hrana, Eyesore, J z Prahy, Budulínek, SilesiJAH All Stars z Karviné a Sonicates z Bardejova. Poslední dvě jmenované kapely již zvítězily a vystoupí v Benešově v pátek 5. 8. a v sobotu 6. 8. na Jam stagi.

O třetí a poslední finálové kapele, kterou si letos na Sázavafestu můžeme poslechnout, rozhodnou samotní fanoušci svým hlasováním na serveru muzikus.cz. Zde má posledních 8 finalistů šanci ještě zabodovat a získat si tak přízeň posluchačů. Toto veřejné hlasování skončí 6. června.

Sázavafest se uskuteční od 4. do 7. srpna v Benešově u Prahy a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés.

Kompletní informace o soutěži najdete na adrese sazavafest.muzikus.cz.

Čt 4. srpen 2011
Zelený ostrov, Benešov u Prahy
11. ročník multikulturního festivalu.