Sázavafest Battle 2012 hledá NOVÉ TALENTY!

Sázavafest Battle 2012 hledá NOVÉ TALENTY!

Letní open air festival Sázavafest opět přináší možnost všem začínajícím hudebním talentům se představit festivalovému publiku.
Benešovský Sázavafest spolu s hudebním portálem Muzikus.cz dává již tradičně šanci mladým, talentovaným a nadějným sólistům i kapelám získat si své fanoušky a bojovat o přízeň návštěvníků na společných kláních.

Kapely, ale i sólisté, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu, se mohou hlásit do 6. května na stránkách www.muzikus.cz na letní Sázavafest Battle. Předpokladem přihlášení do soutěže je přitom pouhá uživatelská registrace na Muzikus.cz, profilová prezentace a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které zde budou všem hudebním fanouškům k dispozici k poslechu a ke stažení.
Přihlášené nahrávky následně zhodnotí odborná porota, v níž vedle zástupců organizátorů zasednou hudební publicisté a profesionální muzikanti. Z přihlášených kapel určí dvě, které postoupí přímo na festival a ostatní se v internetovém hlasování utkají o přízeň čtenářů a návštěvníků festivalu. Ti nakonec do programu pošlou další dvě kapely.
Fanouškovské hlasování proběhne od 30. května do 19. června a hlasovat v něm budou moci všichni registrovaní uživatelé serveru Muzikus.cz Sázavafest Battle je otevřen jak kapelám, tak i sólovým projektům, a to bez žánrového omezení. Nutno však podotknout, že podmínkou je autorská tvorba.
 
Dodejme ještě, že headlinery letošního Sázavafestu budou britští Kaiser Chiefs, po jejichž boku se představí také kapely Fun Lovin‘ Criminals, Skindred, Yellow Umbrella, Molotov dále DJs Paul Oakenfold, Mike Candys, Dennis Sheperd, Chris Sadler a další.
 
Samotný festival v Benešově proběhne od 2. do 5. srpna a již nyní startuje na webových stránkách www.sazavafest.cz pravidelné doplňování festivalových aktualit. 

Čt 2. srpen 2012
Zelený ostrov, Benešov u Prahy
12. ročník multikulturního festivalu.