Sázavafest za zvýhodněné vstupné

Letní festivalová sezóna pomalu ťuká na dveře a s ní se přiblížil i termín letního Sázavafestu. Kdo ještě není rozhodnutý, který festival letos navštíví, tomu může pomoci při výběru zajímavá nabídka pořadatelů festivalu.

Od 1. do 12. 6. je možné v českých předprodejních sítích Ticketpro a Eventim zakoupit čtyři vstupenky za cenu tří (3+1) nebo šest vstupenek za cenu čtyř (4+2). Cena jedné vstupenky od tohoto data je 950 Kč + poplatky. Na Slovensku jsou vstupenky k mání v pobočkách sítě Eventim nebo online na eticketpro.sk.

Letošní 11. ročník Sázavafestu se v Benešově u Prahy připravuje v duchu reggae, ska, jazzu, kytarovek, elektroniky a folku. Tradičně nabídne autorská čtení, filmy a pro ty nejmenší poskytne zázemí v Dětském koutku Minimax přímo v areálu Zelený ostrov. Sázavafest letos nabídne celkem 6 scén, přičemž dvě z nich budou umístěny v zastřešených halách s kapacitou 5000 lidí. Na Zeleném ostrově vystoupí více jak 120 účinkujících, z domova i ze zahraničí.

Sázavafest se uskuteční od 4. do 7. srpna a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés a další. Dále zde vystoupí Jana Kirschner, která bude mít v ČR vůbec první vystoupení po mateřské dovolené. Společný koncert odehraje Dara Rolins s Danem Bártou. Nebude chybět ani zpěvačka Věra Bílá, která se na jevišti ukáže s kapelou Gynovci, z legend zahrají Václav Koubek nebo Jiří Schmitzer.

Festivalový areál se pro veřejnost otevře ve čtvrtek 4. 8. v 11:00 a bude v provozu do neděle 7. 8. Kdo by chtěl ušetřit za dopravu na festival, ať určitě přijede vlakem. Návštěvníci Sázavafestu mají možnost zakoupit a využít zpáteční jízdenku Českých drah, odkudkoliv z ČR do Benešova s 50% slevou z obyčejného jízdného. Návštěvníci festivalu jen musí při nákupu jízdenky žádat jízdenku s názvem \"Vlak+ Sázavafest 2011\". Automaticky pak obdrží zpáteční jízdenku za cenu jednosměrné, kterou si musí nechat následně označit razítkem u vstupu do areálu festivalu. Pokud tak neučiní, budou muset při zpáteční cestě, zaplatit plné jízdné.

Čt 4. srpen 2011
Zelený ostrov, Benešov u Prahy
11. ročník multikulturního festivalu.