Silvestra a páteční dnb akci ve Stormu si můžete dát zdarma

Silvestra a páteční dnb akci ve Stormu si můžete dát zdarma

Příznivci drumandbassu si tento týden užijí hned dvě party ve velkém stylu. Storm Club patřící pod festival Let It Roll totiž připravil silvestrovskou noc s B-Complexem, slovenským producentem patřícím pod známý label Hospital Records a první páteční mejdan nového roku s britským DJ A.M.C., který v ČR patří mezi nejoblíbenější zahraniční DJs. A navíc – na obě akce se můžete dostat zdarma!

Storm Club vychází fanouškům dnb hodně vstříc a provozovatelé připravili obě zmíněné akce tak, že je můžete navštívit, aniž byste na vstupu „pustili chlup“. Jak na to? Na silvestrovskou party se dostanete bez vstupného, pokud si do svého telefonu stáhnete novou aplikaci Storm Club Prague, kde naleznete také celý program klubu a další užitečné věci. Aplikaci do 22:00 ukážete na kase klubu a máte vstup volný. Apku naleznete v APP STORE nebo GOOGLE PLAY pod "STORM CLUB PRAGUE", nebo stahujte přímo zde:
STORM APLIKACE PRO APPLE: http://bit.ly/stormclub_app_apple
STORM APLIKACE PRO ANDROID: http://bit.ly/storm_app_android 

Páteční akce Wooxup Warmup 3. 1. 2014 s oblíbeným DJ A.M.C. pocházejícím z Anglie bude mít do 22:00 vstup volný a po desáté se dostanete do klubu za příjemných 100 Kč.