t-music Back to School zahájí nový akademický rok s Chinaski

t-music Back to School zahájí nový akademický rok s Chinaski

Návrat studentů středních a vysokých škol do tříd či poslucháren po letních prázdninách zpříjemní již čtvrtý ročník putovního festivalu t-music Back to School. Tradiční oslava začátku nového školního roku 2014/2015 proběhne během září a října v několika českých a moravských univerzitních městech. Letos se mohou návštěvníci těšit na pět hudebních kapel v čele s Chinaski a bohatý studentský program, to vše se vstupem zdarma.

Hudební festival se uskuteční celkem v pěti studentských městech v Čechách a na Moravě od 25. září do 9. října. Kromě přední domácí poprockové kapely kolem Michala Malátného a Františka Táborského nebudou chybět ani další známá jména. Po dvou letech se na putovní podium vrátí Sto zvířat a svoji premiéru si odehraje trojlístek Prague Conspiracy, Atmo Music a Dolls in the Factory.

Kromě hudby zažijí studenti i interaktivní doprovodný program, letos v leteckém duchu se vzdušnými hrami.

Minulý ročník t-music Back to School navštívilo téměř 100 000 studentů. Festival si v průběhu své existence získal stálý zájem studentů i podporu akademického vedení zúčastněných univerzit.

„Máme radost, že se nám tento úspěšný projekt a současně největší český podzimní open air festival podaří zrealizovat již po čtvrté,“ komentuje festival Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí společnosti T-Mobile, která akci organizuje.

Místa konání t-music Back to School

25. 9. 2014 Plzeň (park Plzeň Open Air)
30. 9. 2014 Brno (areál Hněvkovského, Komárov)
2. 10. 2014 Olomouc (Korunní pevnůstka, Bezručovy sady)
7. 10. 2014 Praha (Výstaviště Holešovice)
9. 10. 2014 České Budějovice (areál kolejí Jihočeské univerzity)

Čt 25. září 2014
Park za OC Plaza, Plzeň