Tajemný rok radia City poslouchá Praha už deset let

Tajemný rok radia City poslouchá Praha už deset let

„I dnes vám přehraju rok vašeho života“… tato slova můžete od Lukáše Bárczaye, moderátora a autora jednoho z nejposlouchanějších radiových pořadů v Praze, slyšet rovných deset let. Tak dlouho vysílá pražské radio City Tajemný rok, každý všední den mezi devátou a desátou hodinou dopoledne. Poprvé ho mohla Praha naladit na frekvenci 93,7 FM už 15. ledna 2004.

Princip Tajemného roku je stále velmi jednoduchý. Celá hodina patří skvělým hitům z jednoho roku, vzpomínkám posluchačů a originálním nápovědám. Ty pomáhají odhalit, o jaký rok právě jde. Nikdo s nikým nesoutěží, i když se občas mezi sebou kolegové z práce při tipování umí pěkně pohádat. Jindy je zase Tajemný rok trochu nostalgický, to když posluchači vzpomínají na svoje první lásky, mejdany nebo velká sportovní vítězství i životní prohry.

A protože posluchači jsou spoluautory Tajemného roku už tolik let, zaslouží si narozeninový dárek - vlastně dárky, protože jich radio City chystá hned několik. Především bude Lukáš Bárczay dva týdny vysílat s nejvěrnějšími posluchači Tajemného roku, které si pozve do studia. Na všechny aktivní tipující pak čeká během narozeninového týdne dárek od radia City v podobě hrnečku. Je jedno jestli zavolají, napíší e-mail, pošlou SMSku nebo budou komentovat na facebooku a twitteru.

A překvapení bude víc. Tajemný rok dostane nový zvukový obal, nové moderní logo, ale také vlastní webové stránky www.tajemnyrok.cz, na kterých budou na posluchače čekat především kompletní záznamy odvysílaných Tajemných roků, ale najdete tu také unikátní galerii historických obrázků z vysílání i ze zákulisí radia. Chybět nebude ani blog Lukáše Bárczaye. A ještě je tu jeden příslib do budoucna přímo od autora pořadu: „více hudby, méně politiky“.

Narozeninové oslavy Tajemného roku začínají v pondělí 13. ledna 2014 v 9:00 na radiu City 93,7 FM.