Tři sestry 29 let open air narozeniny oslavíme v Braníku

Tři sestry 29 let open air narozeniny oslavíme v Braníku

16. -17. 5. 2014 proběhne slavnostní hudební narozeninový večírek skupiny Tři sestry, letos ku oslavě již 29. výročí založení souboru!

Po dlouhých 29 letech se skupina vrací do svého rodného Braníka, odkud se v osmdesátém pátém roce vypotácela ze Staré Kovárny, vstříc své hvězdné budoucnosti!

Letošní koncert se totiž uskuteční v areálu A-parku ledárny Braník, v novém, rozsáhlém prostoru, ideálním a důstojném pro návrat Tří sester domů!

A co všechno nový areál, návštěvníkům nabídne?

Dětský koutek, úschovnu kol, speciální edici vratných kelímků Tři sestry, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zónu, stánek s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst. Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování v přilehlém Campu Kotva.

Samotný koncert oslavenců bude probíhat přes dvě hodiny a během něho se můžete těšit na dětský pěvecký sbor, spoustu staronových písní, hostů a kamarádů z jiných souborů, kteří si přijdou společně se skupinou Tři sestry zahrát a zazpívat.

Na letošní oslavě zahrají tito další gratulanti: Horkýže Slíže, Pipes and Pints, Zóna A, Visací Zámek, Plexis, E!E, SPS, Synové výčepu, Doctor P.P., Apple Juice, Lety Mimo, Dilemma in Cinema, Požár Mlýna, MZH, De Bill Heads, The Radicals, V.T.Marvin a další…

pá 16. květen 2014
koupaliště Džbán, Praha
6. – 17.5. 2014 proběhne slavnostní hudební narozeninový večírek TŘI SESTRY 29 l...