V Budvaru vystoupí Turbonegro, Sonic Boom Six a další

V Budvaru vystoupí Turbonegro, Sonic Boom Six a další

Šesté pokračování Budvar festu proběhne opravdu ve velkém. Návštěvníkům se 30. dubna představí v areálu pivovaru Budějovický Budvar, n. p. kapely jako Turbonegro, Sonic Boom Six, Strung Out, nebo Title Fight.

Kultovní norská deathpunková kapela, která má jednu z nejradikálnějších fanouškovských základen na světě, přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment. Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě. Kromě Turbonegro se do Budějovic vypraví i britští Sonic Boom Six se svojí výbušnou směsí ska, grimu, popu, dubstepu, punku a metalu. Doplní je kalifornská punkrocková banda Strung Out, hardcoroví Title Fight z Penyslvánie, horrorpunkoví The Crimson Ghosts a mnozí další.

Kromě skvělého hudebního zážitku a hektolitrů budějovického piva čeká návštěvníky také zahájení BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody proběhnou v průběhu roku po celé České republice, ale pouze v Českých Budějovicích bude speciální odstartování - kromě bikové exhibice na U-rampě se představí také špička české skateové scény, která bude soutěžit v open kontestu o 15.000,- Kč.

Na vzniku tohoto nebývalého večírku se podílí Budweiser Budvar, festival Mighty Sounds a Budějovický Majáles. Návštěvníci, kteří přijdou do 18:00, budou mít vstup na akci ZDARMA. Poté se bude vybírat vstupné ve výši 1000 Kč. Sledujte Facebook Budweiser Budvar a Mighty Sounds.