Valentýnská nadílka Prague City Festivalu

Valentýnská nadílka Prague City Festivalu

Prague City Festival přichystal všem svým návštěvníkům ke dni svatého Valentýna dárek v podobě oznámení dalších dvou kapel, nad kterými zaplesá nejedno (nejen dívčí) srdce.

Po beznadějně vyprodaném zářijovém koncertě v Incheba Aréně se 29.6. do Prahy vrátí autoři hitů jako Perfect World, Crazy, Welcome To My Life, Save You nebo Jet Lag – populární Kanaďané SIMPLE PLAN! Druhá právě potvrzená skupina pochází ze Spojených států (na které odkazuje už svým názvem), hostuje na převážné části letošních koncertů Blink-182 a právě dokončuje nové album. Touto formací není nikdo jiný než nastupující rockový fenomén - THE ALL-AMERICAN REJECTS!

Obě formace rozšíří program 29. 6., který do této chvíle čítal už taková zahraniční jména jako Blink-182, Lostprophets, Black Stone Cherry nebo Street Drum Corps. Z české scény ten den vystoupí Clou a The Pooh.

Druhý den, kterému budou vévodit New Order, nabídne speciální audiovizuální show brazilského DJe Amona Tobina, skupinu Hadouken, Seňora Coconuta, Shantel & Bucovina Club, Dubiozu Kolektiv nebo tuzemské duo Cartonnage.

Vystoupení kapel, jejichž seznam ještě není zcela kompletní, se budou odehrávat na dvou scénách – hlavní bude opět umístěna na Bruselskou cestu, druhé pódium tentokrát vyroste v Incheba Aréně na scéně Dlouhohrajících děcek.

Součástí festivalového areálu bude také „oddechová“ chill-out zóna v Průmyslovém paláci, kde najdou útočiště všichni ti, kteří se v průběhu programu potřebují někde zregenerovat a dobít energii.

Vstupenky jsou k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal od 1295 korun na oba dny festivalu a v omezeném množství jsou také k dispozici jednodenní vstupenky od 999 Kč. Pro ty nejnáročnější z návštěvníků jsou připraveny dvě kategorie VIP lístků. Více na ticketportal.cz

pá 29. červen 2012
Výstaviště Holešovice, Praha
FESTIVAL JE ZRUŠEN! Návštěvníci se mohou těšit na americkou skupinu BLINK-182,...