Visací zámek a Vypsaná fiXa, nevídané spojení slaví úspěchy!

Visací zámek a Vypsaná fiXa, nevídané spojení slaví úspěchy!

Kombinace pražské formace Visací zámek a pardubické Vypsané fiXy slibovala hudebně našlapaný zážitek. Že se jedná o fanoušky velmi žádané spojení, energií nabité koncerty a ojedinělý zážitek, potvrdil první listopadový týden.

„ První koncerty předčily všechna očekávání. Fixa mě baví, hrají úplně jinak než my. Dost improvizují, to je u Visáčů zakázané. Bubeník si jde klidně do šatny otevřít lahev vína a kapela počká, než najde vývrtku. Taky se mi líbí, že Mardí není zbytečně skromný a už první show končil slovy: "Viděli jste dvě nejlepší kapely!" řekl Jan Haubert, Visací Zámek.

Sály jsou plné a volných vstupenek ubývá, proto neváhejte!

Vstupenky na celé turné jsou v předprodeji na Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal.

„ Všichni lidi, co přijdou, taky zůstávají a výborně se baví. Nedivím se, to spojení kapel je opravdu dobré, takové pestré, ale ne zas moc. Žádné zákeřnosti v publiku jsem nezaznamenal. Zato jsem si všiml, když podepisuju fanynky, že některé už jsou počmárané od Fixy. Přitom jejich fixa má být už vypsaná!“ dodal Jan Haubert.

Turné odstartovalo 1. listopadu v Chomutově a poslední zastávka bude 30. listopadu Stankov u Plzně. Obě kapely takto spolu vystoupí úplně poprvé. Do konce turné chybí už jen 6 listopadových koncertů!

Visací zámek / Vypsaná fiXa / KULTTOUR 2013

08.11.2013 Kroměříž- KD
09.11.2013 Frýdek Místek- KD
15.11.2013 Kolín- Staré lázně
23.11.2013 Dražice u Tábora- KD
30.11.2013 Stankov u Plzně- KD
22.11.2013 Strakonice- KD

Více informací najdete na:
www.visaci.cz
www.vypsanafixa.cz