Volyňská Summer Punk Párty se rozšiřuje na dva dny a prozrazuje line up

Volyňská Summer Punk Párty se rozšiřuje na dva dny a prozrazuje line up

Letní festivalová sezona se nezadržitelně blíží a s ní se pozvolna odtajňují i programy a novinky u jednotlivých festivalů. Jinak tomu není ani u volyňské Summer Punk Párty, která letos proběhne 15. a 16. srpna v areálu prvorepublikového koupaliště v jihočeské Volyni.

Samotná akce se koná již potřetí a oproti předchozímu ročníku doznala velké změny - rozšířila se na dva plnohodnotné dny! Díky této změně se počet vystupujících kapel rozšířil z loňských 10 na současných 15. Při skládání programu se pořadatelé dle vlastních slov zaměřují nejen na známá a vyzkoušená jména, ale i na mladé a nadějné kapely nejen z naší republiky, ale i ze zahraničí.

Mezi headlinery letošního ročníku můžeme bezpochyby zařadit německou hardcore-punkovou legendu Crushing Caspars, která se po hudebních pódiích pohybuje téměř 20 let, odehrála na 1000 koncertů a má za sebou několik tour s kapelami jako jsou Agnostic Front nebo Suicidal Tendencies.

Z českých jmen za zmínku určitě stojí pražská formace The Fialky, budějovická oldschool-hardcorová legenda Better Way nebo brněnská dvojice Bombs from Heaven a BOY.

pá 15. srpen 2014
prvorepublikové koupaliště, Volyně
Letní festival, konající se na malebném prvorepublikovém koupališti v jihočeské...