Vysočina fest 2013 roste – Soul Music Club Stage

Vysočina fest 2013 roste – Soul Music Club Stage

Až nečekaný zájem provází stále se blížící Vysočina fest, který proběhne v Jihlavě ve dnech 11. – 13. července. Organizátoři se proto narychlo rozhodli areál festivalu zvětšit a nabídnout návštěvníkům ještě jednu stage. Vedle hlavní Automotive Lighting Stage, na které vystoupí například Tomáš Klus, Kryštof, Nigthwork, Monkey Business, Pražský Výběr nebo, Wohnout, vzniká Soul Music Club Stage.

Čtvrtek na této stage bude patřit dj´s takže na své si přijdou hlavně milovníci taneční muziky. V pátek zahájí program na Soul Music Club Stage v 15.00 hodin kapela Sukulent Sound (reggae, hip hop). Od 17 hodin bude hrát Oliver Lowe + Chewin' Gun band & Dj Flux (hip hop), od čtvrt na osm skupina Madfinger (funk) – tato kapela má nevidomého zpěváka Martina Svátka, kterému se přezdívá český Stevie Wonder. Od půl desáté bude hrát swingová formace Doris & The Swingin' Bastards a páteční program zakončí tři čtvrtě hodiny před půlnocí Dr. Kary a Mr. Cocoman (reggae / dancehall) - kapela získala žánrovou cenu Anděl za rok 2011.

V sobotu se Soul Music Club Stage probudí v 16 hodin vystoupením kapely Afarastafa aka BongoKat (reggae). V 18 hodin pohodové reggae vystřídá poctiví rock´n´roll v podání Queens of Everything. Ve 20 hodin nastoupí jihlavská hip hopová partička Pio Squad, která právě v Jihlavě odehraje svůj letošní první a zároveň i poslední koncert. Ve 22 hodin už bude stage patřit skupině Gang of Lolitas (funk). Program na této stage zakončí o půlnoci Deadly Hunta hrající hip hop, reggae a dancehall a do Jihlavy přijíždějící z britských ostrovů.

Soul Music Club Stage je další součástí bohaté nabídky multižánrového kulturního festivalu. O hlavní Automotive Lighting Stage už byla řeč. Dalším lákadlem budou čtvrteční umělecké dílny a také spousta benefitů, které koupí vstupenky získáte. Prodejní místa vstupenek na Vysočina fest 2013 najdete na www.vysocinafest.cz nebo na Ticketstream.

Čt 11. červenec 2013
Na stoupách, Jihlava
Vystoupení nejatraktivnejších hudebních skupin České republiky a nejlepších hude...