Masters of Blues

Masters of Blues

Masters of Blues

Čt 31. prosinec 2015 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci
Jazzový klub Reduta letos znovu připravil tradiční Silvestrovskou oslavu a nabídne návštěvníkům slavnostní zábavu ve velkém stylu. Nádherné melodie, živelné rytmy, ohromná show a unikátní prostředí vytvoří tu správnou kombinaci pro příjemné rozloučení se s uplynulým rokem. Komorní atmosféra nejstaršího pražského jazzového klubu bude až k prasknutí nabitá pulsující energií špičkové muziky a zábavou na úrovni.
O tu správnou náladu v průběhu slavnostního večera se postarají Masters of Blues, kapela složená z těch nejlepších českých bluesmanů, která nasadí rytmus, co chytí a nepustí. Na jeho vlně Vás provedou historií blues i jeho hudebních sourozenců. A kdo ví, možná že cestou potkáte třeba i Raye Charlese nebo božského Elvise. Aby toho nebylo málo, Masters of Blues vystoupí spolu s duem Hot Sisters, Doris a Sophií Lamošovými. Rodačky z Vídně se vrátily do Česka, aby tu okouzlily publikum svými nádhernými hlasy, temperamentním projevem i odzbrojujícím smyslem pro humor. Tyto andělsky půvabné sestry předvedou ďábelsky energický zpěv, který rozproudí bujarou zábavu. Fantastické dvojhlasy talentovaných zpěvaček vás nadchnou při jejich sólových výstupech. Jako vokalistky pak spolu s rázným a svižným projevem Masters of Blues vytvoří uvolněnou atmosféru, ve které se budete moci rozloučit s odcházejícím rokem a radostně vkročit do toho nového.
Nebyl by to pořádný Silvestr, kdyby v rozpustilém veselí občas nezacinkaly sklenice a příbory. A ani o tato potěšení nebude rozhodně nouze. V Redutě Vás přivítáme welcome drinkem na povzbuzení apetitu. Těšit se můžete na delikátní tříchodové menu a na baru najdete širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Budete si moci vychutnat exkluzivní moravská i francouzská vína, pálenky těch nejlepších značek nebo tradiční české pivo. Barman Vám rád připraví některý ze svých originálních míchaných nápojů a samozřejmě nemohou chybět vybrané sekty.
Neseďte u chlebíčků, když si můžete užít zábavu, která má glanc.
Klub bude pro Vás otevřen od osmé hodiny večerní, od 21.hod až do druhé hodiny ranní živá produkce.

pá 27. červenec
AsianFest 2018 se uskuteční ve dnech 27. – 29. července 2018 na Branické louce v...
Koupit vstupenky

více akcí