Doplnit informace

so 28. 5. — ne 29. 5. 2016, začátek 11:00 multižánrové

Mezi Ploty 2016

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Praha ukázat na najít ubytování

Mezi Ploty 2016
Jak se vám akce líbila?

Mezi ploty opět v květnu: největší český festival s charitativním přesahem se vrací k tradičnímu termínu

Ve dnech 28. a 29. května 2016 se návštěvníci mohou těšit na více než stovku účinkujících na 14 festivalových scénách. Originální akci, která propojuje umění s lidskou sounáležitostí, tentokrát zahájí kapela Divokej Bill.

Přijede Michal Hrůza,Pipes and Pints, Sto zvířat, Mňága... (více)

Mezi ploty opět v květnu: největší český festival s charitativním přesahem se vrací k tradičnímu termínu

Ve dnech 28. a 29. května 2016 se návštěvníci mohou těšit na více než stovku účinkujících na 14 festivalových scénách. Originální akci, která propojuje umění s lidskou sounáležitostí, tentokrát zahájí kapela Divokej Bill.

Přijede Michal Hrůza,Pipes and Pints, Sto zvířat, Mňága a Žďorp, Jaroslav Uhlíř, Vladimír Mišík,Lenka Dusilová, PSH, PioSquad, Orion, Jan Potměšil, Tomáš Matonoha, Anna Polívková,Husa na provázku, TeatrNovogo Fronta, Minor a plejáda dalších muzikantů a divadelníků.

Hudební a divadelní festival Mezi ploty, který se každoročně koná na půdě Psychiatrické nemocnice Bohnice, se vrací k jarnímu termínu, na který byli jeho návštěvníci roky zvyklí. 
Festivalový areál se podobně jako loni rozdělí do několika oblastí s programem „šitým na míru“ různým typům návštěvníků.

Rodinná zóna
Největší plochu obsadí zóna se spoustou pohádek, her a uměleckých dílen, určená pro děti i rodiče. Vystoupí tu například Ondřej Ruml, DJ Mardoša, Pískomil se vrací, Sto zvířat a další hudebníci, kteří dokážou oslovit celou rodinu. 
A děti určitě rády uvidí třeba loutkyJů a Hele v nadživotní velikosti.

Alternativní zóna
Zážitek pro návštěvníky, kteří kladou důraz na svébytnost a vlastní styl, nabídne programová zóna s muzikanty jako Never Sol, Lenka Dusilová, Michal Prokop Trio a Květy.

Street Art Zone
Zejména pro středoškoláky a další mladé lidi bude připravena scéna s velkou dávkou rapu, hiphopu a příbuzných žánrů. K největším hvězdám budou patřit legendární PSH, PioSquad, Smack nebo Orion.

Central Park
Na hlavní scénu před bohnickým kostelem, kterou organizátoři nazvali „Central Park“, protože se stane ústředním bodem pro setkávání všech návštěvníků, přijede řada všeobecně populárních umělců, například Divokej Bill, Sto zvířat, Pipes and Pints , Michal Hrůza, Mňága a Žďorp, Fast Food Orchestra, Rybičky 48, Vladimír Mišík,Jaroslav Uhlířa mnozí další.

Divadelní nabídka
Tradičně silná bude i divadelní složka festivalu. Na prknech bohnického Divadla Za plotem nebo na venkovních scénách zahrají divadla se slavnými hereckými jmény: Vršovické divadlo Mana s Janem Potměšilem,
 Divadlo LETÍ s Annou Polívkovou, Komediograf s Tomášem Matonohou, Vanda Hybnerová a Lucia Kašiarová, Husa na provázku, Minor, TeatrNovogo Fronta, Divadlo Continuonebo Long VehicleCircus.

Všichni tito slavní umělci se rozhodli festival podpořit, protože chtějí spolu s námi měnit klima ve společnosti. Chtějí ukázat, že schopnost pomáhat si je něco normálního, něco, co nás jako lidi spojuje. Letošní Ploty vyrostly ze spolupráce mnoha hudebníků, divadelníků, odborníků, organizátorů, sponzorů…
Jsou tedy společným dílem těch, kteří vědí, že lidská duše je něco velice křehkého a cenného,“ říká ředitel festivalu Robert Kozler.


Vystupující interpreti

  • Michal Hrůza
  • Pipes and Pints
  • Sto zvířat
  • Mňága a Žďorp
  • Jaroslav Uhlíř
  • Vladimír Mišík
  • Lenka Dusilová
  • PSH
  • PioSquad
  • Orion

Další akce

Insane Festival 2017

so 8.4.

Insane Festival 2017

Parc des Expositions, Avignon   Koupit vstupenky

Grape Festival 2017

pá 11.8. — so 12.8.

Grape Festival 2017

Letiště Piešťany, Piešťany

Spring Break Island 2017

čt 25.5. — ne 28.5.

Spring Break Island 2017

Zrće Beach, Novalja   Koupit vstupenky

pá 3.11. — ne 5.11.

Nouvelle Prague 2017 - Music Conference

Praha - TBA, Praha

Doplnit informace k akci Mezi Ploty 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.