Michael Winslow

Michael Winslow

Michael Winslow

ne 2. duben 2017, 20:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Michael Winslow je americký herec a komik, známý jako “Man of 10,000 Sound Effects”, tedy jako “Muž 10,000 zvukových efektů”. Dokáže totiž pomocí úst ze sebe dostat realistické zvukové efekty.

Michael Winslow se narodil dne 6. září 1958 Robertu a Verdie Winslowovým na letecké základně Fairchild Air force Base ve Spokane County, ve statě Washington. Je nejmladším ze šesti bratrů. Už odmala zkoušel vydávat z úst různé zvuky. Po dokončení střední školy (Lisa Maile School of Acting, Modeling, and Imaging) poprvé profesionálně vystoupil v coloradském Tulagiho divadle, které připomínalo spíše klub. Pro Michaela Winslowa to byla velice vzrušující zkušenost, jelikož zde hrálo mnoho známých zpěváků a skupin, jako Jimmy Hendrix, The Doors a další.

Nejznámější rolí Michaela Winslowa je bezpochyby role seržanta Larvella Jonese v sérii filmů Policejní akademie, kde také několikrát předvedl svůj hlasový um. Jako jediný z původních herců této série si zahrál v televizním seriálu Policejní akademie. Dále hrál Michael Winslow například ve sci-fi komedii Mela Brookse: Spaceballs nebo v komedii Joea Danteho: Gremlins. Ukázal se také v reklamě na americkou pojišťovnu Geico, kde napodoboval zvuk auta.


Čt 22. listopad 19:30
Královna burlesky Dita Von Teese vystoupí v rámci evropského turné The Art of th...
Koupit vstupenky
pá 27. červenec
AsianFest 2018 se uskuteční ve dnech 27. – 29. července 2018 na Branické louce v...
Koupit vstupenky

více akcí