Mikulovské Pivobraní 2016

Mikulovské Pivobraní 2016

Mikulovské Pivobraní 2016

so 13. srpen 2016, 12:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Pivari tešte se, i na Morave je živo… In vino veritas in pivo taky!

V sobotu 13. srpna mužete být v mikulovském amfiteátru svedky toho, jak se z piva stává po boku vína nejoblíbenejší nápoj jižní Moravy. Druhý srpnový víkend bude v Mikulove již tradicne patrit oslave dobrého piva. Letošní VI. rocník festivalu Mikulovského Pivobraní bude kombinací pivního jarmarku s ochutnávkami a odpoledními rockovými koncerty s hvezdami domácí i slovenské hudební scény. 
Lonský rocník festivalu se nesl predevším ve znamení hojné úcasti více než 4 500 milovníku rockové hudby, která již tradicne patrí k dobrému pivu. Bohatý doprovodný program, nabídka pres 80 druhu piv, rízené pivní degustace, moderované pivní souteže, hry a závody, to vše a hlavne neopakovatelné zážitky si návštevníci každorocne odnášejí z pivarského festivalu na jižní Morave. 
Letos se však mohou všichni fanoušci dobrého piva a skvelé zábavy tešit na ješte zajímavejší program. 13. srpna od 12 hodin budete moci opet projít branami pivního jarmarku, kde se bude tocit velké množství tradicních i tech méne tradicních piv predevším od menších rodinných pivovaru ze všech koutu CR. Pro návštevníky-degustátory opetovne bude nabídnuta „dvoutinka“ – speciální památkový pivní krýgl o objemu 0,2 l, do kterého si budeme moct zakoupit a ochutnat ješte více druhu tocených stylových pivních delikates! 
O zábavu se postará bohatý doprovodný program s pivními soutežemi, závody v pití piva na ruzné zpusoby a hry. Nebude chybet bohatý detský program, interaktivní hry, detský maraton a kouzelnické predstavení. Tatínci a jejich menší milovníci techniky se budou moci zucastnit závodu na minibarech. 
Novinkou letošního jarmarku je velký pivní stan s vlastním doprovodným celodenním programem a krásnými hosteskami, kde všichni milovnici piva zažijí neuveritelnou „bier-fest“ atmosféru! Ve stanu, kam se dostane každý návštevník pivního jarmarku, vystoupí rockové kapely, predvede své kouzelnické umení mistr magie (show pro dospele a deti). Mužské oci poteší vecerní soutež miss mokré tricko a vystoupení tanecnic pole dance. Na záver až do pulnoci se budou ve stanu hrát a zpívat známé ceské a svetové hity s kapelou Denwer. 
Zlatým hrebem vecera bude rockový koncert, který zacne v 15 hodin. Na velkém festivalovém pódiu vystoupí legendy ceské i slovenské hudební scény: Agrema, Morcata na Úteku, Deda Mladek Illegal Band, Penzistor, Metalinda, Krucipüsk. 
Vstupné na festival bude opetovne rozdeleno. Symbolické vstupné na pivní jarmark ve výši 80 Kc je jiste dobrá zpráva pro všechny milovníky piva. K tomu každý 500tý návštevník dostane bonus – degustacní prohlídku Breclavského pivovaru.


Program akce

Jarmark + Koncert
pá 14. září
Město Znojmo vás srdečně zve k návštěvě Znojemského historického vinobraní 14. –...
Koupit vstupenky
so 29. září 10:00
ročník Vegetariánského festivalu, který po sedmi letech existence dokončil promě...
Koupit vstupenky

více akcí