TIP: Sleva 5% na vybrané festivaly

Nášup: V jednom ohni

Nášup: V jednom ohni

Nášup: V jednom ohni

Čt 14. září 2017, 18:00 uskutečněná akce
Soutice 34 Najít ubytování
Soutice 34, Soutice
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci
Restaurace "Brasileiro":https://www.facebook.com/brasileiro.ambiente/ Slovanský dům a U Radnice spojily síly a připravily nevšední zážitek daleko za ruchem velkoměsta – na jedno odpoledne, večer i ráno se přesunou do volné přírody na statku v Souticích. Tam pod širým nebem rozdělají oheň a všechny suroviny budou připravovat jen a jen na něm. Bez jakékoli elektřiny – tou si jen posvítí. K přípravě menu použijí 12 různých jihoamerických technik a ochutnáte tedy 12 druhů masa, ryb a mořských plodů. Mezi nimi například maso pečené šest hodin v zemi, dřevem zauzený tatarák nebo rybu v solné krustě.
Brazilské speciality budou nošeny doprostřed stolu a každý si bude brát, kolik chce. Kapacita je omezena na nízký počet, aby bylo možné spolu sdílet zážitky a v klidu se bavit. Kuchaři i hosté. Na stole budou cinkat skleničky caipirinhi a nocí se ponesou tóny samby. Večerka není, konec je otevřený.
Co dalšího byste měli vědět?
– Tento Nášup výjimečně servírujeme na statku v Souticích.
– Abychom zachovali přátelskou atmosféru, máme u ohně jen 35 míst.
– Přijíždět na statek můžete už od 14 hodin – pozorovat kuchaře při práci, rybařit v řece Želivce nebo se jen tak poflakovat. O hladu a žízni vás nenecháme.
– Večeře začíná přesně v 18 hodin, na opozdilce nečekáme.
– O hudbu se postará DJ, o pitný režim venkovní bar.
– Hodně caipirinhi? Dáme tipy na ubytování ve vedlejší vesnici a po večeři vás tam odvezeme. Odvoz z/do penzionu platí po celou dobu Nášupu.
– Zůstanete s námi přes noc? V ceně je i snídaně – jak jinak, než přímo z ohně.
– Způsob přípravy jídla a servírování menu nám neumožňuje brát v potaz individuální alergie, intolerance nebo alternativní způsoby stravování. Děkujeme za pochopení.
Čt 24. květen 2018
Další ročník pivního festivalu proběhne 24.5. - 26.5.2018.V areálu pivního festi...
Koupit vstupenky
ne 3. prosinec 18:00
V restauraci Klub cestovatelů 3.12. proběhne jediněčný večer plný nevšedních chu...
Koupit vstupenky

více akcí