Doplnit informace
Jak se vám akce líbila?

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasa... (více)

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasadený do oddychovej časti hlavného mesta, pri jazere Zlaté Piesky, ktorý prinesie fanúšikom hviezdy svetového formátu ešte pred začiatkom letnej sezóny a naštartuje ich zmysly na leto plné zážitkov.
Dôraz je kladený na jedinečný audio-vizuálny formát podporený špičkami európskeho trhu v oblasti ozvučenia a laserovej show, dlhoročné skúsenosti pri práci s komunitou fanúšikov elektronickej hudobnej scény, sofistikovaný dramaturgický prístup a zmysel pre detaily.

Show plná emócií, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných výkonov, doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami, prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to v dnešnej dobe náročný návštevník predstavuje.

Našou snahou je, aby si fanúšikovia elektornickej hudby odniesli z festivalu NEON jedinečný emocionálny zážitok, na aký na slovensku neboli zvyknutí.

NEON znamená produkciu na svetovej úrovni, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie v kombinácii s profesionálnym marketingom pre cieľovú skupinu skúsených návštevníkov koncertov.

Víziou festivalu je vytvoriť na slovensku projekt, ktorý sa zaradí na mapu rešpektovaných európskych festivalov.

Vystupující interpreti

  • Underworld
  • Rudimental
  • Above & Beyond
  • Nora En Pure

Další akce

Hard Island 2017

po 3.7. — čt 6.7.

Hard Island 2017

Hard Island Festival, Novalja   Koupit vstupenky

Sneeuwbal Winter Festival 2017

so 28.1.

Sneeuwbal Winter Festival 2017

Park Transwijk, Utrecht   Koupit vstupenky

WHP 2016: LVL20: LEVELZ 3rd BIRTHDAY

čt 15.12.

WHP 2016: LVL20: LEVELZ 3rd BIRTHDAY

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

Žižkovská Noc 2017

čt 23.3. — so 25.3.

Žižkovská Noc 2017

Praha – různá místa, Praha

Doplnit informace k akci NEON Festival 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.