Doplnit informace
Jak se vám akce líbila?

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasa... (více)

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasadený do oddychovej časti hlavného mesta, pri jazere Zlaté Piesky, ktorý prinesie fanúšikom hviezdy svetového formátu ešte pred začiatkom letnej sezóny a naštartuje ich zmysly na leto plné zážitkov.
Dôraz je kladený na jedinečný audio-vizuálny formát podporený špičkami európskeho trhu v oblasti ozvučenia a laserovej show, dlhoročné skúsenosti pri práci s komunitou fanúšikov elektronickej hudobnej scény, sofistikovaný dramaturgický prístup a zmysel pre detaily.

Show plná emócií, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných výkonov, doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami, prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to v dnešnej dobe náročný návštevník predstavuje.

Našou snahou je, aby si fanúšikovia elektornickej hudby odniesli z festivalu NEON jedinečný emocionálny zážitok, na aký na slovensku neboli zvyknutí.

NEON znamená produkciu na svetovej úrovni, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie v kombinácii s profesionálnym marketingom pre cieľovú skupinu skúsených návštevníkov koncertov.

Víziou festivalu je vytvoriť na slovensku projekt, ktorý sa zaradí na mapu rešpektovaných európskych festivalov.

Vystupující interpreti

  • Underworld
  • Rudimental
  • Above & Beyond
  • Nora En Pure

Další akce

Garosnow – Les Angles 2017

pá 13.1. — ne 15.1.

Garosnow – Les Angles 2017

Garosnow – Les Angles, Les Angles   Koupit vstupenky

Groove CairnGorm 2017

pá 24.2. — so 25.2.

Groove CairnGorm 2017

Badaguish Outdoor Centre, Inverness-shire   Koupit vstupenky

Shout @ Large 2016

st 7.12. — čt 8.12.

Shout @ Large 2016

Oval Lingotto, Turin   Koupit vstupenky

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

so 22.7. — so 22.10.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

Areál U Věže, Hořice

Doplnit informace k akci NEON Festival 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.