NEON Festival 2016

NEON Festival 2016

NEON Festival 2016

pá 24. červen 2016 uskutečněná akce
Zlaté Piesky sk Najít ubytování
Senecká 2, Bratislava
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasadený do oddychovej časti hlavného mesta, pri jazere Zlaté Piesky, ktorý prinesie fanúšikom hviezdy svetového formátu ešte pred začiatkom letnej sezóny a naštartuje ich zmysly na leto plné zážitkov.
Dôraz je kladený na jedinečný audio-vizuálny formát podporený špičkami európskeho trhu v oblasti ozvučenia a laserovej show, dlhoročné skúsenosti pri práci s komunitou fanúšikov elektronickej hudobnej scény, sofistikovaný dramaturgický prístup a zmysel pre detaily.

Show plná emócií, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných výkonov, doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami, prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to v dnešnej dobe náročný návštevník predstavuje.

Našou snahou je, aby si fanúšikovia elektornickej hudby odniesli z festivalu NEON jedinečný emocionálny zážitok, na aký na slovensku neboli zvyknutí.

NEON znamená produkciu na svetovej úrovni, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie v kombinácii s profesionálnym marketingom pre cieľovú skupinu skúsených návštevníkov koncertov.

Víziou festivalu je vytvoriť na slovensku projekt, ktorý sa zaradí na mapu rešpektovaných európskych festivalov.

Lineup

Above & Beyond
Nora En Pure
Rudimental
Underworld