koncert Nicki Minaj & Future

Nicki Minaj & Future

Nicki Minaj & Future

pá 22. únor 2019, 19:30 za 190 dní
Koupit vstupenky
Informace o koncertu
NICKI MINAJ & FUTURE OHLASUJÚ SVOJU SPOLOČNÚ ‘NICKIHNDRXX’ TOUR
Svetové hip-hop ikony Nicki Minaj a Future dnes ohlásili svoje prvé spoločné turné s názvom NickiHndrxx. Slovenskí fanúšikovia tentokrát nebudú musieť kvôli hviezdam cestovať, pretože Nickihndrxx tour príde aj na Slovensko!
Tour NickiHndrxx je ako stvorená pre hudobných nadšencov, ktorí zbožňujú moderný hip-hop a mainstreamovú hudbu. Viacnásobne ocenení umelci sú známi pre ich energické vystúpenia najmä s ich hitmi, ktoré dosahujú top miesta na hudobných rebríčkoch. Spoločne sa zaväzujú priniesť na javisko doslova vriacu show a nezabudnuteľnú noc. Rozsiahla šnúra sa bude tiahnuť 50 mestami pozdĺž Severnej Ameriky a Európy. Turné odštartuje 21. septembra v Baltimore a zahŕňa koncerty na svetových štadiónoch v Toronte, New Yorku, Los Angeles, Mníchove, Paríži Londýne a v mnohých ďalších. 
Podporným umelcom tour je neprehliadnuteľná legenda Future, ktorý práve vyprodukoval album s názvom Superfly Official Soundtrack Album a zároveň sa aj podieľal na produkcii filmu. Jeden z najvýraznejších hip-hopových trendsetterov z Atlanty pripravuje pre svojich fanúšikov nové skladby, ktoré chce Future čoskoro aj vydať. 
Rovnako aj Nicki Minaj sa chystá zverejniť jej už túžobne očakávaný štvrtý album Queen presne 10.augusta 2018.
Bratislavu čaká začiatkom roka 2019 jedinečný hip-hopový hudobný zážitok. Nicki Minaj & Future sa predstavia na štadióne Ondreja Nepelu, 22. februára v Bratislave.

Najděte si spolujízdu z
Vyhledat na BlaBlaCar
st 21. listopad 20:30
Meetfactory, Praha
Britský hudebník Roo Panes, který často bývá srovnáván s Benem Howardem nebo Suf...
Koupit vstupenky
st 14. listopad 20:00
My Baby zahráli v Praze během roku 2017 hned dvakrát. 14. listopadu nastane dalš...
Koupit vstupenky

více akcí