Ozzy Osbourne + Hollywood Vampires

+5

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Ozzy Osbourne již vystupuje pět desetiletí a toto výročí oslaví světovým koncertním turné Farewell World Tour. To se nejspíš protáhne až do roku 2020 a bude zřejmě poslední, kterou tato rocková ikona podnikne. Turné zahájí koncert v mexiku v květnu příštího roku. 

Pět desetiletí. 18 262 dnů. Přes 2500 koncertů.

Ozzy Osbourne – zpěvák a skladatel, který vstoupil do Rock & Rollové síně slávy, držitel řady prestižních ocenění včetně Grammy® oslaví padesáté výročí své umělecké dráhy (jako sólový umělec, stejně jako zpěvák skupiny Black Sabbath, která byla založena v roce 1968). V rámci turné bude OZZY vystupovat po celém světě až do roku 2020 a zároveň půjde o konečné celosvětové koncertování tohoto legendárního umělce. Ozzy však nevyloučil, že v budoucnosti vystoupí na vybraných koncertech.

"Lidé se mě stále ptají, kdy že to půjdu do důchodu," říká OZZY. "Tohle bude moje poslední světové turné, ale nemůžu říct, že ještě tu a tam nevystoupím."
Koncertní série začne v roce 2018 v Mexiku, následně se přesune do Jižní Ameriky, kde se OZZY představí ve 3 zemích. Poté bude následovat šestitýdenní turné po evropských městech a festivalech, které bude zahájeno v pátek 1. června 2018 v Moskvě. Mezi koncertními zastávkami nechybí ani Praha, kde se Ozzy představí 13. června na letišti v Letňanech. Po skončení evropské série se OSBOURNE přesune do Severní Ameriky - termíny koncertů budou potvrzeny v roce 2018.
OZZYho koncertní kapelu tvoří jeho dlouholetí spolupracovníci Zakk Wylde (kytara), Blasko (basová kytara), Tommy Clufetos (bicí) a Adam Wakeman (klávesy).
Superskupina Hollywood Vampires vznikla v roce 2015 a u jejího zrodu stály takové veličiny rockové hudby jako Joe Perry (Aerosmith), Alice Cooper nebo herec Johnny Depp. Skupina, která ve své tvorbě oslavuje rockové vzory 70. let minulého století a jejich tvorbu, vydala ve stejném roce i stejnojmenné album, na kterém si zahostoval například i Paul McCartney nebo Dave Grohl z Foo Figters.

Lineup / Vystupující interpreti

alternative metal
Velká Británie, metal

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá Live Nation CZ

Další akce

Více akcí
Maroon 5
Koncert, Pop
Maroon 5
St 5. června 2019, O2 Arena Praha, cz

Maroon 5

Rammstein
Koncert, Metal
Rammstein
Út 16. července 2019, Eden Aréna Praha, cz

Rammstein

Metallica
Koncert, Metal
Metallica
Ne 18. srpna 2019, Letiště Letňany Praha, cz

Metallica

The Neal Morse Band & Mike Portnoy
Koncert, Rock, Metal
The Neal Morse Band & Mike Portnoy
Ne 7. dubna 2019, Sono Centrum Brno, cz
Royal Republic
Koncert, Rock
Royal Republic
Út 3. prosince 2019, Velký sál Lucerna Praha, cz
Blood Youth
Koncert, Hardcore, Punk
Blood Youth
Út 19. března 2019, Chapeau Rouge Praha, cz
Tom Odell
Koncert, Pop
Tom Odell
St 23. ledna 2019, Forum Karlín Praha, cz

Tom Odell

Slavkov Open 2019 - Sting
Koncert, Pop, Rock
Slavkov Open 2019 - Sting
Pá 12. července 2019, Zámecká zahrada Slavkov u Brna, cz

Sting

Mike Shinoda
Koncert
Mike Shinoda
Út 19. března 2019, Forum Karlín Praha, cz
Hlavní strana Koncerty Letiště Letňany Ozzy Osbourne + Hollywood Vampires