Pelíšek Fest 2016

Pelíšek Fest 2016

Pelíšek Fest 2016

so 25. červen 2016, 16:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu
Bystřické léto tradičně otevře festival Pelíšek fest, a to v sobotu 25. června. Kromě regionálních kapel se představí československá formace John Wofhooker, které je předpovídán výrazný vzestup. Velmi oblíbenou kapelou je i ZakázanÝovoce. 
Znalci si jistě všimli bouřky uvnitř skupiny a její rozdělení na dvě. Na Pelíšku však uvidíte to správné obsazení s původním zpěvákem ZakázanÝovoce-UkradenÝovoce. Pokud někdo nezná kapelu Smola a Hrušky, tak věřte, že na Slovensku je to v současné době jedna z nejvíce navštěvovaných kapel. Stačí se podívat na jejich videa vyprodaných festivalů. Pokud ještě někdo neslyšel o Smola a Hrušky, pak skupina O5 a Radeček je neoddiskutovatelně ukotvena v českém éteru. A pokud nezná název skupiny, hity jako Vloupám se, či Praha má vryté v paměti aniž by možná tušil, že interpretem je právě kapela O5 a Radeček. 
Stejně nepřehlédnutelný je i bigbítový matador Vypsaná fixa. Jejich písním jako Antidepresivní rybička či Dezolát nelze odolat. Je připraven inovovaný a příjemný doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti. Můžete se těšit na malování na obličej, lukostřelbu, žonglování, skákací boty, výroba a prodej reklamních placek, čajovna s vodními dýmkami, prodej šátků a ostatního „festivalového“ zboží jako jsou korálky, náušnice, náramky… Každého jistě potěší i krocení elektrického býka. Pro nejmenší zde bude skákací hrad. Ve spolupráci s Lezci Vysočiny je připravena mobilní lezecká stěna i jiné lanové zpestření. 

Lineup

Babylon
Ecce Homo
John Wolfhooker
Kroky
O5 a Radeček
Smola a Hrušky
Vypsaná fixa
ZakázanÝOvoce