Pelíšek Fest 2016

Pelíšek Fest 2016

Pelíšek Fest 2016

so 25. červen 2016, 16:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu
Bystřické léto tradičně otevře festival Pelíšek fest, a to v sobotu 25. června. Kromě regionálních kapel se představí československá formace John Wofhooker, které je předpovídán výrazný vzestup. Velmi oblíbenou kapelou je i ZakázanÝovoce. 
Znalci si jistě všimli bouřky uvnitř skupiny a její rozdělení na dvě. Na Pelíšku však uvidíte to správné obsazení s původním zpěvákem ZakázanÝovoce-UkradenÝovoce. Pokud někdo nezná kapelu Smola a Hrušky, tak věřte, že na Slovensku je to v současné době jedna z nejvíce navštěvovaných kapel. Stačí se podívat na jejich videa vyprodaných festivalů. Pokud ještě někdo neslyšel o Smola a Hrušky, pak skupina O5 a Radeček je neoddiskutovatelně ukotvena v českém éteru. A pokud nezná název skupiny, hity jako Vloupám se, či Praha má vryté v paměti aniž by možná tušil, že interpretem je právě kapela O5 a Radeček. 
Stejně nepřehlédnutelný je i bigbítový matador Vypsaná fixa. Jejich písním jako Antidepresivní rybička či Dezolát nelze odolat. Je připraven inovovaný a příjemný doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti. Můžete se těšit na malování na obličej, lukostřelbu, žonglování, skákací boty, výroba a prodej reklamních placek, čajovna s vodními dýmkami, prodej šátků a ostatního „festivalového“ zboží jako jsou korálky, náušnice, náramky… Každého jistě potěší i krocení elektrického býka. Pro nejmenší zde bude skákací hrad. Ve spolupráci s Lezci Vysočiny je připravena mobilní lezecká stěna i jiné lanové zpestření. 

Lineup

Babylon
Ecce Homo
John Wolfhooker
Kroky
O5 a Radeček
Smola a Hrušky
Vypsaná fixa
ZakázanÝOvoce
pá 24. srpen 2018 12:00
areál Myslivna, Vroutek u Podbořan
Koupit vstupenky
st 4. červenec 2018
Festivalpark, Hradec Králové
Koupit vstupenky
Čt 5. červenec 2018
Letošní 26. ročník festivalu proběhne 5.–8. července již tradičně na několika sc...
Koupit vstupenky

více akcí